HYBRİD MULTİSURFACE BEYAZ TONLARI- HANGİ BEYAZI SEÇMELİYİM ?

Cadence Hybrid Multisurface boyaların 99 renk seçeneği bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen renk genellikle beyaz tonları olmakta. Mobilya yenileme çalışmalarında sıklıkla koyu renklerin boğuculuğundan kaçılarak daha açık renk tonları ile ortamınızı biraz daha aydınlatmak ve değişimin asıl halini görmek isteyebiliriz. İşte tam bu noktada beyaz konusunda netleşen müşterilerimiz Hybrid Multisurface serisi boyaların beyaz tonlarına odaklanmaktadır. Multisurface serisi boyalar içerisinde 4 adet beyaz tonu bulunmaktadır. Bu beyaz tonları detaylandırarak hangi beyaz rengi seçeceğiniz konusunda bu yazımızda tercihiniz konusunda biraz daha yardımcı olabiliriz.

Bahsettiğimiz bu 4 beyaz tonu sırası ile; H001-Beyaz, H002-Pak Beyaz, H003-Eskimiş Beyaz ve H004-Antik Beyazdır. Biri tam beyaz diğerleri ise alt ton barındıran kırık beyazlardır. Sıklıkla hem kapatıcılık hem görünüm olarak kırık beyazlar tercih edilmektedir. Gelelim bu beyazlar nasıl detaylandırılır.

Hybrid Multisurface Beyazlar  Hangi Tonu Yansıtır ?

H001-Beyaz olarak numara ve adlandırılmış beyaz tonu tam beyaz olarak karşımıza çıkmakta. Kireç beyaz olarak tabir edilebilir bir beyaz tonudur. Kullanıldığı ortamda apaydınlık bir görünüm oluşturarak ortamı daha ferah, net, keskin ve parlak gösterecektir. İki renk kullanımına ve tek renk kullanıma çok uygundur. Yine keskin renkler ile kombinlendiğinde ortamı ferahlandıracak bir yenileme sonucuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

H002-Pak Beyaz ise sarı ile kırık bir beyaz tonudur. Uygulandığında hafif kremsi sarımsı bir renk tonu ile karşılaşmaktayız. Sıklıkla tercih edilen, kullanıldığı ortamda daha sıcak bir beyaz görünümüne ulaştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle mutfak dolaplarınızda kontrast renkler ile kombinlenerek ortamlarınızı daha samimi ve sıcak bir görünüme ulaştıracaktır.

H003-Eskimiş Beyaz tonumuz gri kırık bir beyaz tonudur. Kullanıldığı ortamlarda biraz daha soğuk bir renk olarak karşımıza çıksa da başlı başına asil bir beyaz tonu olarak nitelendirebiliriz. Özellikle gri, füme ve siyah tonları ile kombinlendiğinde ortamları modern bir görünüme ulaştırarak eşyalarınızı yenileniş gibi değil de yeni bir mobilya almış havasına büründürecektir. Eskitme çalışmalarında da sıklıkla tercih edilen bir beyaz tonudur.

H004-Antik Beyaz tonu en son beyaz tonudur ve pembemsi olarak adlandırdığımız beyaz tonumuzdur. Eskitme efekt çalışmalarından düz boyama çalışmalarına kadar en sık tercih edilen beyaz tonu diyebiliriz. Ortamlarınızı şık, modern ve sıcak bir görünüme kavuşturarak yenileme çalışmalarınızın sonucunda baktıkça içinizi açacak ve sizi mutlu edecek bir renk tonudur. Pembe kahveler ve vizon renk tonları ile de kombinlendiğinde dekorasyon çalışmalarınızda farklılık yaratacak renk tonu olacaktır.

Tüm beyaz tonları yan yana gelmedikleri sürece beyaz olarak gözükürler. Yanına beyaz tonlu bir ürün geldiğinde farklı bir ton barındırdığını ancak o zaman anlayabilirsiniz. 4 beyaz tonunun da kapatıcılıkları oldukça başarılıdır. Renk tercihinizi de yaptıktan sonra boya uygulaması için *Hybrid Multisurface Boyaları ile Mutfak Dolabı Yenileme* yazımızı inceleyerek boya uygulaması konusunda detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz beyaz tonunu seçerek mobilya yenileme çalışmalarına başlayabilir, eskiyen mobilyalarınızı çok düşük maliyetler ile bambaşka bir görünüme rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.