Marble Effect-Mermerleme Boyası Nedir ? 

Tüm SanatsalHobi ve dekorasyon çalışmalarımızda görsel zenginliği artırmak ve objelerin mobilyaların daha göz alıcı konuma ulaşmalarını sağlamak isteriz. Cadence tarafından özel olarak üretilen efekt boyalar sayesinde objelerinize hareketlendirmek, evinizin en güzel köşesinde göz kamaştırıcı parçalar haline ulaştırmak mümkün. Marble Effect-Mermerleme boyası partiküllü bir boya olması sayesinde uygulama sırasında yapacağınız tek işlemler ile partiküller dağılacak ve doğal mermer görünümlü yüzeyler elde etmenizi mümkün kılacaktır. Opak ve Metalik renk seçenekleri ile tercihinize uygun renkleri kolaylıkla seçebilirsiniz. partiküllü bir boyadır. Partiküller dağılınca o muhteşem doğallıkta mermer görünümünü oluşturur. 

Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Tüm craft yüzeylerde, seramik, polyester, ham ahşap, mdf, tüm yenileme çalışmalarında Hybrid Multisurface ile boyanmış yüzey üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Tabela, pano tarzı ahşap yüzeylerde, seramik vazo, polyester objeler, evinizde bulunan renginden ve görünümünden sıkıldığınız saksılarınızda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. 

Mermerleme Boyası Nasıl Kullanılır ? 

  • Öncelikle uygulama yapacağınız alanın temiz ve kuru olması önemlidir. Tozdan kirden arındırılmış olmalıdır.
  • Seçmiş olduğunuz Mermerleme Boyasını iyice çalkalayarak herhangi bir kaba bir miktar dökün.
  • Uygun boyutta seçmiş olduğunuz Zemin Fırçası yardımıyla uygulamaya başlayabilirsiniz. 
  • Mermerleme Boyası diğer boyaların aksine yoğun kullanılması gereken bir üründür. Fırçaya bol miktarda boya almalısınız.
  • Ardından uygulayacağınız alana da tek hareketle yani klasik boya yaparken git-gel şeklinde değil de tek hareketler ile uygulamanız gerekmektedir. 
  • Fırçayı yatık olarak kullanmalısınız ki uyguladığınız alana eşit miktarda dağılım sağlansın.
  • Tüm yüzeyi boyadıktan sonra sert bir karton, spatula vb. bir cisim ile partiküllerin yayılması amacı ile boya üzerinden karton ile geçişler yapılır. 
  • Bu sayede partiküller dağılmış ve doğal mermer görünümü oluşmuş olacaktır.
  • En son işlem olarak su bazlı vernikler ile verniklenebilir. 

Marble Effect-Mermerleme Boyası Çeşitleri Sanatsal Hobi'de !

Uygun fiyat avantajlarıyla ihtiyacınız olan Mermerleme Boyası opak ve metalik renk seçenekleri, kapıda ödeme, online tek çekim ve taksitli ödeme, havale-eft ile ödeme gibi seçenekleri, hızlı kargo %100 müşteri memnuniyeti sağlayan www.sanatsalhobi.com.tr'de.