Bu kategoride toplam 24 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 24 ürün bulunmaktadır

Parmak Yaldız 

Cadence Parmak Yaldız Nedir? 

Su bazlı ve sağlığa zararlı toksit madde içermeyen her türlü yüzey ve materyallerde kullanılabilen wax (cila) bazlı antikleştirme yaldızıdır. Parmak, sünger, fırça veya yumuşak biz bezle tatbik edilir. Vernik altı ve vernik üstü kullanıma uygundur. Uygulandığı yüzeyden kesinlikle çıkmaz ve kararma yapmaz. Çok parlak görünüme sahiptir. Renkler birbiri ile karışabilir. Kuruduktan sonra bez ile parlatılabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

Cadence Dora Wax Parmak Yaldız 

Dora Wax parmak yaldız olarak bir çeşidi daha bulunmaktadır. Dora wax parmak yaldız, daha simli sedefli görünümdedir. Her iki ürünü de tüm dekoratif çalışmalarınızda, mobilya yenileme çalışmalarınızda, teknik olarak eskitme tekniklerinde, detaylandırma tekniklerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uyguladığınız alanları sedefli olarak antikleştirecek ve uyguladığınız parçaların ortamda daha göz alıcı görünmesini sağlayacaktır. 

Cadence Dora Wax Parmak Yaldız Renkleri 

Dora Wax parmak yaldız renkleri, Gümüş, Malahit, Siyah, Rich Gold, Koyu Orkide, Koyu Turkuaz, Antik Pembe, Beyaz Altın, Elmas, İnci, Akdeniz Gökyüzü ve Elma Yeşili gibi seçenekleri bulunmaktadır. 

Cadence Parmak Yaldız Renkleri 

Su Bazlı Parmak Yaldız renkleri, İnka Altın, Yeşil Altın, Bronz, Antik Altın, Aztek Altın, Gümüş, Bakır, Yeşil, Kobalt, Mor, Açık Turkuaz, Kırmızı, Koyu Pembe ve Şeker Pembe seçenekleri bulunur. 

Aradığınız tüm malzemeler, hızlı kargo, güvenli ödeme seçenekleri ve uygun fiyat avantajlarıyla www.sanatsalhobi.com.tr'de !

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü