• Hybrid Multisurface

  Cadence Hybrid Multisurface Akrilik Boya: Mobilya, Seramik, Metal tüm yüzeylere uygulanan Sanatsalhobi çalışmaları için Özel  formüle edilmiş rahatlıkla sürülebilen su bazlı yeni nesil akrilik boya

  Cadence Hybrid Multisurface Nedir ?


  Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı akrilik boyadır. Ahşap, strafor, taş, duvar, tuval, beton, tuğla, terracotta, kağıt, metal, porselen, keramik, cam, deri, plastik, polyester ve tekstil gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır.  Cadence Multisurface Hybrid Akrilik Boyaları silikon polimerden üretilen boyalardır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Mobilya yenileme ve sanatsal çalışmalarınızda kullanabileceğiniz sanatsalhobi.com.tr'de bulunan binlerce çeşit stencil, hazır transferlerde çiçek desenleri, etnik model pirinç dekopajlar ile çalışmalarınızı farklı ve desenli görünümlere ulaştırabilirsiniz. 

  Cadence Hybrid Multisurface Boya Özellikleri

  • Tüm yüzeylerde kullanılabilir.

  • Hızlı kurur ve kokusuzdur.

  • Leke tutmaz, yüksek dayanıklılık ve kapatıcılık özelliği vardır.

  • Su tutmaz ve su geldiği zaman dağılma yapmaz.

  • Astar ve zımpara gerektirmez.

  • İç ve dış mekanda kullanılabilir.

  • Geniş renk yelpazesi mevcuttur.
  • Sağlığa zararlı madde içermez.

  Cadence Multisurface Hybrid Boya Nasıl Uygulanır?

  Uygulama yapılmadan önce mobilya yüzeyi sirkeli su ile yağdan, yapışkanlardan arındırılmalıdır. İlk katı uygularken 4/1 oranında çok az bir sulandırma yapmanız ilk katınızı daha rahat uygulamanızı sağlayacaktır. Rulo tavasının derin alanına bir miktar boyayı döküp ruloya boyayı yükleyin. Daha sonra ruloya yüklediğiniz boyayı rulo tavasında azaltıp ince katlar şeklinde uygulama yapın. Yüzeye boyama yaparken ruloyu bastırmadan uygulamanızı özellikle tavsiye ederiz. Böylelikle dalgalanmalar oluşmayacaktır. Boyama yaptığınız yüzeyi tek katta kapatmaya çalışmayın. Tek kat yerine ince katlar halinde 3 katta kapatmanız daha sağlam bir boyama yapmanızı sağlayacaktır. Boyadaki pürüzleri ve eşitsizlikleri gidermek için katlar arasında sünger zımpara kullanmanız tavsiye edilir. Boyama işlemi bittikten en az 24 saat sonra vernik uygulama işlemi yapılır. Mat, yarı mat, parlak, kalın sır vernik, taş vernik uygulayabilirsiniz. Pürüzsüz bir vernik için zemine göre kes kullan süngerikadife rulo veya ipek fırça ile vernik uygulaması yapılabilir.  PÜF NOKTALAR 

  • Ahşap mobilyalarda katlar arası 24 saat beklenmelidir. 

  • Seramik ve fayans uygulamalarda katlar arası en az 3 gün beklenmelidir. (Uygulama sonrası Taş vernik kullanılması, alanın uzun ömürlü kullanımını sağlayacaktır.) 


  Mobilya yenileme; mutfak dolabı boyama, çelik kapı boyama, dolap boyama, ahşap boyama, masa-sandalye, gümüşlük, konsol, çocuk odası takımı, genç odası takımı, şifonyer, dresuar, orta sehpa gibi benzeri mobilyalarınızı atmadan ucuz fiyata Cadence Hybrid Multisurface Akrilik Boyalar ile bambaşka bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Siz de eskiyen veya görünümünden sıkıldığınız mobilyalarınızı atmayın, yenileyin. Mobilya harici fayans boyama, tezgah boyama, seramik boyama çalışmalarınızda da Cadence Hybrid Multisurface Akrilik Boyaları kullanabilirsiniz.Sadece mobilya yenilemede değil, tuval üzeri çalışmalarda, ahşap boyama, polyester obje, seramik obje boyamalarınızda da kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm malzemeler ve uygulama desteği sanatsalhobi.com.tr'de 

  renk kartelası

 • Simli Hibrit Multisurface

  Cadence Hybrid Multisurface Simli Boya Nedir ?


  Cadence boya
  tarafından Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı yeni nesil simli akrilik boyadır. Ahşap, cam, seramik, porselen, kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor, tuval ve kağıt gibi tüm yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.  Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır.Deri ve kumaş üzerinde boya sulandırılarak kullanılmalıdır. Cam yüzeylerde katlar arasında en az 12 saat beklenilmesi önerilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 Normlarına uygundur. 

  Cadence Hybrid Multisurface Simli Boya mobilya yenileme çalışmalarınızda, ahşap boyama, polyester boyama, seramik boyama çalışmalarınıza rahatlıkla uygulayabilceğiniz, uygulandığında simli görünümü ile kullandığınız alanda objelerinizi ve mobilyalarınızı alanın göz alıcısı haline getirecektir. Tüm yüzeylere uygulanabilen Cadence Hybrid Multisurface Boyalar eşsiz parlaklığıyla şimdi Simli olarak sanatsalhobi.com.tr'de satışta !

  Cadence Hybrid Multisurface Hybrid Simli Boya Nasıl Kullanılır ? 

  Mobilya yenileme çalışmalarınızda;

  • Uygulama yapılmadan önce mobilya yüzeyi sirkeli su ile yağdan, yapışkanlardan arındırılmalıdır. İlk katı uygularken 4/1 oranında çok az bir sulandırma yapmanız ilk katınızı daha rahat uygulamanızı sağlayacaktır. Rulo tavasının derin alanına bir miktar boyayı döküp ruloya boyayı yükleyin. Daha sonra ruloya yüklediğiniz boyayı rulo tavasında azaltıp ince katlar şeklinde uygulama yapın. Yüzeye boyama yaparken ruloyu bastırmadan uygulamanızı özellikle tavsiye ederiz. Böylelikle dalgalanmalar oluşmayacaktır. Boyama yaptığınız yüzeyi tek katta kapatmaya çalışmayın. Tek kat yerine ince katlar halinde 3 katta kapatmanız daha sağlam bir boyama yapmanızı sağlayacaktır. Boyadaki pürüzleri ve eşitsizlikleri gidermek için katlar arasında sünger zımpara kullanmanız tavsiye edilir. Boyama işlemi bittikten en az 24 saat sonra vernik uygulama işlemi yapılır. Parlak, Yarı mat ve mat verniklerden dilediğiniz ile sonlandırabilirsiniz. 

  Ahşap ve obje boyamalarda, 

  • Uygun bir kaba aldığınız boya ile fırçanızı hafif nemlendirerek, uyguladığınız alanda tek hareketlerle boyama yapabilirsiniz. 

  Cadence Hybrid Multisurface Simli Boya Hemen Satın Al !

  Uygulama sonrası stencil ile desen çalışmaları, hazır transfer çalışmaları, çeşitli desenli pirinç dekopaj modelleri ile süsleme yapabilirsiniz. Cadence Hybrid Multisurface Simli boya ve ihtiyacınız olan tüm malzemeler www.sanatsalhobi.com.tr'de 


  simli hibrit boya

 • Vernikli Boya Senart

  Senart Vernikli Boya Nedir?

  Senart Vernikli Boyalar, Mobilya boyama  için özel formüle edilmiş, zımparaya gerek duyulmaksızın tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı kendinden vernikli yarı mat akrilik boyadır. Ahşap, cam, seramik, porselen,  kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. Hava sıcaklığına bağlı olarak minimum bekleme süresi 4-6saattir İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Sağlığa zararlı madde içermez CE & EN 71 normlarına uygundur.

  Geniş renk yelpazesi ve uygulama kolaylığı sayesinde çelik kapı boyama, mutfak dolabı boyama, tüm mobilya dönüşüm çalışmalarınızda  ve sanatsal hobi çalışmalarınızda rahatlıkla kullanacağınız Vernikli Boyalar sanatsalhobi.com.tr'de. 120 ml ve 500 ml boyut seçeneği ile ihtiyacınız olan boyutlarda ürünlerin tümüne sitemizden ulaşabilirsiniz. 

  Vernikli Boya Nasıl Uygulanır ?

  • Boyanacak alanın öncelikle toz, kir vs. arındırılmış olması gerekmektedir. Toz alındıktan sonra sirkeli su ile silinmelidir. 
  • Öncesinde zımparalamaya gerek yoktur. 
  • Senart vernikli boyaları kullanmadan önce çalkalayınız. 
  • Boya rulo tavasına ihtiyacınız kadar boyayı dökün. İlk katınızda dilerseniz 5/1 oranında sulandırma yapabilirsiniz, diğer katlarda kullanmanıza gerek yoktur.
  • Rulonuza boyayı iyice yükledikten sonra boyanızı yüzeye eşit miktarda, özellikle rulonuza baskı yapmadan uygulama yapmanızı tavsiye ederiz.
  • İlk katınızda yoğun boya kullanmadan ince bir kat halinde uygulamanız önemlidir. 
  • Rulonuzun girmediği alanlarda ipek uçlu fırça ile uygulama yapabilirsiniz.
  • Kullandığınız rulo ve fırçalarınızı boya üzerinde kurumadan su ve sabunla rahatlıkla temizleyebilirsiniz. 
  • Özellikle kadife rulolarınızı boya uygulaması yapmadan önce de yıkayıp kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Katlar arası 4-6 saat beklemeniz yeterlidir. 
  • İkinci katınızda boyayı normal kalınlıkta kullanmalı, fırçanızın boyasız kalmamasına özen göstermelisiniz. 
  • Boyama işleminiz için 2 kat yeterli olacaktır, gerekirse 3. kat boyama 4 saat sonra yapılabilir.
  • Boyama sonrası ürün kendinden vernikli olduğu için vernikleme gerektirmemektedir. 
  • İhtiyacınız olan tüm ürünler kapıda ödeme ve güvenli online ödeme seçeneği ile www.sanatsalhobi.com.tr de

  Renk kartelası

 • Very Chalky Kadife Dokulu

  Cadence Very Chalky Mobilya Boyası 

  Cadence Very Chalky ultra mat kadifemsi mobilya boyasıyla ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracotta, tuğla, kağıt, metal ve seramik yüzeyleri boyayabilirsiniz. Herhangi bir astar veya zımparalama işlemi gerektirmez. Kaygan yüzeyler dahil tüm yüzeylere kolayca yapışır. Çoğu renkte tek kat ile kapatır. Çabuk kurur. Bu ürüne özel wax ve kadife vernik ile sonlandırılabilir. Su ve sabunla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Mobilya yenileme, ahşap boyama vb. tüm değişim dönüşüm çalışmalarınızda, sanatsal hobi çalışmalarınızda, dekoratif boyama çalışmalarınızda ultra mat görünüme ulaştıracak Very Chalky boyalar Sanatsal Hobi'de.  Birden fazla renk seçenekleri ile siz de eskiyen mobilyalarınızı ucuz fiyatlarla hayallerinizdeki görünüme ulaştırabilirsiniz. Özellikle eskitme çalışmalarında mat kadife dokusu ile uygulama yaptığınız obje veya mobilyanızı bulunduğu ortamda göz alıcı parça haline getirecektir. En çok tercih edilen Fresco, Oksit Sarı, Fransız Keteni renkleri ve diğer tüm renkler ile çalışmalarınızı eşsiz, kusursuz bir görünüme ulaştıracaktır. 


  Cadence Very Chalky Home Dekor Boyalar Nasıl Uygulanır ?

  1. Öncelikle uygulama yapacağınız alanı toz ve kirden arındırmalı, öneri olarak sirkeli su ile de silmelisiniz. 
  2. Boya rulo tavası veya ruloyu rahat hareket ettireceğiniz boş bir kaba boyadan bir miktar dökün. 
  3. Boyayı ruloya yükledikten sonra rulo tavasının tırtıklı alanında, veya farklı bir boş kapta boyayı iyice ruloya yedirin. 
  4. Uygulama yapacağınız alana ruloya baskı uygulamadan boyama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  5. Rulonuzun girmediği alanlarda ipek uçlu zemin fırçaları ile uygulama yapabilirsiniz. 
  6. Katlar arası 4-6 saat beklemenizi tavsiye ederiz. 
  7. Eskitmestencil ile desen veya hazır transfer işlemi yapılacaksa vernik uygulamadan önce yapmanız gerekir.
  8. Sonrasında tamamlayıcı ve koruyucu olarak Kadife Mat Vernik ile sonlandırabilirsiniz. 

  İhtiyacınız olan tüm malzemeler kapıda ödeme, güvenli online ödeme, taksitli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de 

 • Cadence Boya Setleri

  Cadence Boya Setleri 

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarında gün geçtikçe popülerliğini son hız devam ettiren mobilya yenileme çalışmaları sürekli karşımıza çıkar. Eskiyen mobilyaları düşük fiyatlar ödeyerek bambaşka bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Cadence tarafından özel olarak üretilen Hybrid Multisurface boyalar ve vernikler bu işlem için ihtiyacınız olan malzemelerdendir. Su bazlı, kokusuz boya ve vernikler ile eskiyen mobilyalarınızı yenileyebilir, sıkıldığınız renk tonlarını istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz. Cadence Boya Setleri, bir yenileme işlemi yaparken ihtiyacınız olan tüm malzemeleri içermektedir. Uygulama alanınıza göre size en uygun seti seçerek yenileme çalışmalarınıza kolaylıkla başlayabilirsiniz. 

  Cadence Boya Setleri Hybrid Multisurface boya, vernik, sünger rulo, yedek başlık, fırça ve rulo tavasından oluşan settir. Yenileme çalışmalarınızda ihtiyacınız olan tüm malzemeler set olarak hazırlanmıştır. Setleri tercih ederek fiyat açısından daha avantajlı olabilirsiniz.  

  Cadence Boya Setleri Nasıl Kullanılır ? 

  • Uygulama yapılmadan önce mobilya yüzeyi sirkeli su ile yağdan, yapışkanlardan arındırılmalıdır.
  • İlk katı uygularken 4/1 oranında çok az bir sulandırma yapmanız ilk katınızı daha rahat uygulamanızı sağlayacaktır.
  • Rulo tavasının derin alanına bir miktar boyayı döküp ruloya boyayı yükleyin.
  • Daha sonra ruloya yüklediğiniz boyayı rulo tavasında azaltıp ince katlar şeklinde uygulama yapın.
  • Yüzeye boyama yaparken ruloyu bastırmadan uygulamanızı özellikle tavsiye ederiz. Böylelikle dalgalanmalar oluşmayacaktır. Boyama yaptığınız yüzeyi tek katta kapatmaya çalışmayın. Tek kat yerine ince katlar halinde 3 katta kapatmanız daha sağlam bir boyama yapmanızı sağlayacaktır.
  • Boyadaki pürüzleri ve eşitsizlikleri gidermek için katlar arasında sünger zımpara kullanmanız tavsiye edilir.
  • Boyama işlemi bittikten en az 24 saat sonra vernik uygulama işlemi yapılır. 
  • Mat, yarı mat, parlak, kalın sır vernik, taş vernik uygulayabilirsiniz. 
  • Pürüzsüz bir vernik için zemine göre kadife rulo veya ipek fırça ile vernik uygulaması yapılabilir.

  Cadence Boya Seti Fiyatları 

  Cadence Boya Seti fiyatları ürün boyutu ve çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir.  Mutfak dolabı yenileme, yatak odası takımı yenileme, zigon sehpa boyama, tezgah boyama vb. birçok yenileme çalışmaları için birden fazla set oluşturulmuştur. Yenileme çalışmalarınız için en uygun seti seçerek çalışmalarınıza kolaylıkla başlayabilirsiniz. Cadence Boya seti seçenekleri ile dilediğiniz alanda yenileme çalışmalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Yenileme çalışmalarınızda kullanmanız gereken tüm malzemeleri bir sette toplayarak almanız gereken ürünleri zaman harcamadan hemen satın alabilirsiniz. Uygulama alanlarına göre boyut farklılığı olabildiği gibi vernik çeşidi de değişebilmektedir. Yapabileceğiniz tüm yenileme çalışmaları göz önünde bulundurularak birden fazla set oluşturulmuştur. Uygulamanıza en uygun olan Cadence Akrilik Boya Seti seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

  Cadence Boya Setleri Sanatsal Hobi'de ! 

  Cadence Boya Seti içeriğinde Hybrid Multisurface boya, vernik, boya uygulaması için sünger rulo, kadife rulo yedek başlık, sünger zımpara, ekonomik zemin fırçası ve rulo tavası bulunmaktadır. Bir yenileme işleminde bu malzemeler genel olarak yeterli olmaktadır. Tercihinize bağlı olarak set içeriğinin haricinde dilerseniz yedek başlık, rulo veya ipek uçlu zemin fırçalarını da setinize ekleyebilirsiniz. Set içerisinde bulunan sünger rulo boya uygulaması için, turuncu renkte kadife kaplamalı rulo vernik içindir. Dilerseniz turuncu renkte ruloyu hem vernik uygulamasında hem boya uygulamasında kullanabilirsiniz. Rulo ve fırçalarınızı boya işlemi bitince su ile temizlediğiniz takdirde sonraki işlemlerinizde de rahatlıkla kullanırsınız. Uygulama yapacağınız boya ve vernik su bazlıdır. Böylelikle değdiği alandan kurumadan kolayca temizlenebilir. Cadence Multisurface Boya Seti çeşitlerini uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile sitemizden satın alabilir, müşteri destek hattımızdan yenileme çalışmaları hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz uygulama desteği alabilirsiniz. 

 • Akrilik Premium Boya

  Cadence Premimum Akrilik Boya 

  Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel sanatsalhobi projelerinde kullanılan her amaca uygun, üstün kaliteli akrilik boyadır.


  Su bazlı
  yarı mat görünümlü her amaca uygun üstün kaliteli akrilik boyadır. Özel pigmentleri sayesinde yüksek kapatma gücüne sahiptir. Geniş renk yelpazesi ve birbiriyle karışabilen renk skalası mevcuttur. Uzun raf ömrü ve farklı gramajlardaki ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder. Kalite standartlarına uygun, kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi olup; su ve sabun ile kolayca temizlenebilir. Kokusuzdur. Çozukların kullanımına da uygundur. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracotta, tuğla, beton, kağıt, metal, seramik yüzeylerde kullanıma uygundur. Ahşap kutu boyama, seramik ve polyester obje boyama, tuval üzeri serbest çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz boyalardır. Geniş renk yelpazesi sayesinde tüm çalışmalarınıza hayallerinizdeki renklere Premium Akrilik Boyalar sayesinde ulaşabilirsiniz. 

  Premium Akrilik Boyalar En Uygun Fiyata Sanatsal Hobi'de!

  Hobi çalışmalarınızın tümünde kullanabileceğiniz Premium Akrilik Boyalar 100 Tl ve üzeri ücretsiz kargo, kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de !  Premium Akrilik Boyalar ile boyayabileceğiniz ahşap bardak altlıkları, ahşap sunum tepsileri, ahşap takı kutuları, ahşap obje ve figürler ahşap ürünler kategorisinde Sanatsal Hobi' de !

 • Kumaş Boyası

  Cadence Kumaş Boyası Nedir?

  Cadence Su Bazlı Kumaş Boyalarımız Tüm Kumaş Türlerinde Her Türlü Desen Çalışmalarında Kullanabileceğiniz Birçok Alternatif Çeşidi Bulunan Boyalarımızdır. 

  Dekoratif çalışmalarınızda kendi tarzınızı yaratabileceğiniz, metalik seçenekleri ile kumaşlarınızı göz alıcı parçalar haline getirecek, su bazlı, kokusuz, yüksek pigmentli canlı renk seçenekleri bulunan boya çeşidimizdir. Kumaş Boyası boya pigmenti ve tutkal gibi bir bağlayıcının karışımıdır. Tüm kumaş türlerinde kullanıma uygundur. Stencil, maskeleme ve benzer teknikler için uygun olup, kumaş transferler ile veya dilerseniz serbest desen çalışmalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Kumaş Boyası Nasıl Kullanılır ? 

  Sprey formda olan kumaş boyaları, fonksiyonel pompası ile kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Tersten ütüleyip max 30 derecede yıkanabilir.
  Metalik kumaş boyası, style matt mat kumaş boyası, hologram kumaş boyaları fırça, ponpon sünger gibi ürünlerle rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Uygulama yaptıktan 1 gün sonra ütü ile tersten 5 dakika sabitlenir. Renkler kendi grubu içerisinde karıştırılabilir. İnceltme yapılmaz. 

  Kumaş Boyası Çeşitlerimiz 

  Sprey Kumaş Boyası; su bazlı sprey kumaş boyasıdır. Kokusuz ve canlı renk seçenekleri bulunmaktadır. Sprey formu ile kolayca uygulanır. 

  Metalik Sprey Kumaş Boyası; su bazlı, yüksek kaliteli, kalıcı metalik sprey kumaş boyasıdır. Kaliteli fonksiyonel pompası ile kolaylıkla uygulayabileceğiniz boya çeşididir. 

  Metalik Kumaş Boyası; göz kamaştırıcı ışıltıya sahip, benzersiz parlaklıkta su bazlı metalik kumaş boyasıdır. 

  Style Matt Mat Kumaş Boyası; dekoratif amaçlı kullanıma hazır, su bazlı mat kumaş boyasıdır. Canlı ve pastel renk seçenekleri ile çalışmalarınızda göz alıcı olacaktır. 

  Hi-Lite Metalik Kumaş Boyası; zemin rengine bağlı olarak farklı renk yanar döner ışıltılar veren metalik, su bazlı kumaş boyasıdır. Renk ışıltısını daha net görmek için zemin rengi siyah veya koyu renk seçilmelidir. 

  Karanlıkta Parlayan Kumaş Boyası; gün ışığından veya herhangi bir aydınlatma cihazından bünyesine aldığı ışığı geri veren, gece karanlıkta parlayan su bazlı kumaş boyasıdır. 

  Hologram Simli Kumaş Boyası; İçerisindeki holografik simler ile benzersiz bir renk cümbüşü ve parıltı sağlayan, su bazlı, kullanıma hazır, şeffaf hologram simli kumaş boyasıdır. 

  Tüm kumaş boyası çeşitlerine, kumaş transferlere ve desen çalışmalarında kullanabileceğiniz stencil modellerine, kapıda ödeme, güvenli online ödeme gibi çeşitli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr 'den ulaşabilirsiniz. 

 • Vernikli Lake Boya

  Lake Boya ahşap, cam, polyester, seramik, metal, plastik gibi sert yüzeylere uygulanabilir.
  • Uygulandığı yüzeyde pürüzsüz bir görünüm sağlar.
  • Çok parlaktır.
  • Tamamen örtücüdür.
  • Fırça izi bırakmaz. Özel formüle edilmiştir.
  • Fırça izi bırakmaması amatörlerin de profesyonel gibi boyama yapmasını sağlar.
  • Çabuk kurur. Doğal kuruma.
  • Uygulandığı yüzeye çok iyi penetre olur.
  • Zamanla açık renklerde sararma yapmaz.
  • Su bazlı boyalarda bu parlaklık çok özeldir.
  • Zengin renk seçeneği
  • Göz alıcı parlaklık
  • Darbelere dayanım
  • Uygulandığı yüzeyde porselen parlaklığı
  • Hava sıcaklığına bağlı olarak 3-6 saat ikinci kat, tercih 6- 12 saat arasıdır.
  • Zımpara , astar yok.
  • Plastiğin cinsine bağlı olarak bazen yüzey astarı gerekebilir.
  • Ultimate Glaze , Aqua Stone vernik istenirse
  • Gıda Uyumluluk Sertifikası


  • Lacquer Paint can be applied to hard surfaces such as wood, glass, polyester, metal,plastic, ceramics

  • Provides a smooth appearance on the applied surface.

  • Perfect coverage

  • Special formulation, no brush traces.

  • Allowing amateurs to paint like professionals.

  • It dries quickly. Natural drying

  • It penetrates the applied surface very well.

  • No yellowing or fading.

  • High gloss is unique in waterbased paints

  • Extensive color choice

  • Eye-catching shine

  • Impact resistance

  • Porcelain shine on the applied surface

  • No primer, sanding.

  • Some plastic may require primer.

  • Ultimate Glaze , Aqua Stone varnish if required

  • Food Contact Certificate

 • Akrilik Style Mat

  Su bazlı kadife dokulu, mat her türlü sanatsalhobi çalışmalarına uygun üstün kaliteli  mat akrilik boyadır. 

  Cadence Style Matt Akrilik Boya 

  Mat her amaca uygun su bazlı kadife dokulu üstün kaliteli akrilik boyadır. Yüksek pigmentasyon özelliğine sahiptir. Özel renk skalası Shabby Chic ve Vintage teknikleri için özel hazırlanmış boyalardır. Renkler kendi aralarında karıştırılarak kullanılabilir. Katlar arasında 1 saat bekleyiniz. Kalite standartlarına uygun, kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi kıvamdadır. Su ve sabun ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Cadence Style Matt Akrilik Boya Kullanım Alanları 

  Hobi çalışmalarınızda kullanabileceğiniz Style mat Akrilik Boyalar, pastel renk seçenekleri ile uygulama yaptığınız alanda soft, vintage görünüme kavuşacaktır. Ham ahşap boyama, tuval boyama, taş boyama çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracotta, tuğla, kağıt, metal, seramik yüzeylerde de kullanıma uygundur. 

  Style Matt Akrilik boyalar 100 TL ve üzeri ücretsiz kargo, kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile Sanatsal Hobi'de ! 

 • Metalik Boya

  Metalik Boya Nedir ?

  Kuruduğunda ışıltılı, sedefli görünüm alan dekoratif amaçlı, kullanıma hazır metalik boyalardır. 

  Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan, sedefli, kuruduğunda hafif ışıltılar sağlayan su bazlı akrilik boyadır. Renkler kendi aralarında karıştırılarak farklı renkler elde edilebilir. Kullanılan tekniğe göre en az 2 kat uygulamanız tavsiye edilir. Fırça, ponpon sünger veya sünger kadife rulolar ile rahatlıkla kullanılabilir. Sabun ve su ile kolaylıkla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur.

   Metalik Boya Kullanım Alanları 

  Ahşap tepsi boyama, Polyester boyama, seramik boyama ve dekoratif amaçlı tüm çalışmalarınızda ister stencil ile isterseniz serbest desen çalışmaları ile kullanabilirsiniz. Işıltılı görünümü ile uyguladığınız parçaların göz alıcı hale dönüşmesini sağlayacaktır. 

  Metalik boya  120 ml ve 70 ml seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Cam ve Porselen Boyası

  Cam Boyası Nedir?

  Dekoratif amaçlı, kullanıma hazır su bazlı, ışıltılı, mat, ultra kadife mat seçenekleri bulunan akrilik cam ve porselen boyasıdır. Uygulama yapılırken kullanılacak yüzeyin temiz olması önemlidir. Alkol, cam temizleyici veya sabunlu su ile temizleyerek herhangi bir kalıntı kalmamasına dikkat ediniz. Uygulama bittikten sonra 180 derecede 20 dakika süre ile fırınlanmaya uygundur. Fırınlama öncesi ürün fırına soğuk konulup soğuk alınmalıdır. Fırınlama yapmak istemediğiniz takdirde 21 günde fırınlanmış duruma gelecektir. Cam Boyaları ile boyadığınız ürünler fırınandıktan sonrasında bulaşık makinasının üst bölümünde defalarca yıkanmaya uygundur. Sünger fırça veya fırçayla uygulanabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur.

  Dekoratif çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz cam ve porselen boyalarımız Dora Glass Metalik cam boyası, Style Mat mat cam boyası, Very Chalky ultra mat kadifemsi boya, magic glass cam buzlandırma, cam karatahta boyası olarak çeşitli boyalarımız mevcuttur.

  Cam Boyası Çeşitlerimiz 

  Dora Glass Metalik Cam&Porselen Boyası; dekoratif amaçlı, su bazlı göz kamaştırıcı ışıltıya sahip benzersiz parlaklıkta metalik cam ve porselen boyasıdır. Bir renk içerisinde iki ton barındırır. Fırınlamaya uygundur. 

  Style Matt Mat Cam&Porselen Boyası; dekoratif amaçlı kullanıma hazır, su bazlı mat cam ve porselen boyasıdır. Fırınlamaya uygundur. 

  Very Chalky Ultra Mat Kadifemsi Cam&Porselen Boyası; dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı ultra mat kadifemsi cam ve porselen boyasıdır. Vintage ve Shabby Chic görünümleri elde etmek için eskitme teknikleri uygulanabilir. Fırınlamaya uygundur. 

  Magic Glass Cam Kremi; cam için özel formüle edilmiş dekorasyon kremidir. Tüm cam türevi, ayna ve pencere yüzeylerinde kendi hazır stencilları ile uygulanarak kazınmış etkisi yaratarak dekore edilir. 

  Cam Karatahta Boyası; kullanıldığı cam yüzeyleri tebeşir kullanımı için kara tahta haline çeviren su bazlı cam boyasıdır. Kuruduktan sonra tebeşir uygulaması yapılabilir. Her türlü cam üzerinde kullanılarak eşyalar kişiselleştirilebilir. 

  İhtiyacınız olan cam boyaları ve diğer tüm malzemeler www.sanatsalhobi.com.tr'de ! Uygun fiyatları, kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile sipariş vermek için buraya tıklayın. 

 • Fosforlu Akrilik Boya

  Cadence Fosforlu Boya 

  Fosforlu akrilik boyalar, göz alıcı renk skalasına sahip, 120 ml ve 70 ml gramajlarda, su bazlı akrilik boyalardır. Çeşitli yüzeylerde kullanıma uygundur. Fırça, rulo veya ponpon sünger ve benzeri ürünlerle uygulamaya uygundur. Renkler kendi arasında karıştırılarak farklı renkler elde edilebilir. Canlı renk seçenekleri ile uyguladığınız alanda veya kullandığınız objelerde dikkat çekici olacaktır. Stencil ile veya serbest desen çalışmaları ile şekillendirebilirsiniz. Sağlığa zararlı madde içermez. Ahşap, tuval, seramik, kağıt, duvar vb. yüzeylerde kullanıma uygundur. 

  Cadence Fosforlu Boya Seçenekleri Sanatsal Hobi'de!

  Hobi ve dekoratif amaçlı tüm çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Fosforlu Akrilik boyalar uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile www.sanasalhobi.com.tr'de 

 • Yağlı Boyalar

  Yağlı Boyalar 

  Genova Art  Yağlı Boyalar, yüksek ışığa dayanıklığı nedeniyle uzun yıllar canlılığını kaybetmeyecek, amatörler kadar profesyonellerinde rahatlıkla kullanacağı, yarı kapatıcı yağlı boyalardır. zengin renk seçeneğine sahip  yağlı boyalar, kolay sürülebilen, renklerin rahatlıkla birbiri ile karışabildiği, çabuk kuruyan, yüksek pigmentlere sahip, üst düzey kaliteli bir üründür. Genova Art  Yağlı Boyalar, yüksek ışığa dayanıklığı nedeniyle uzun yıllar canlılığını kaybetmeyecek, amatörler kadar profesyonellerinde rahatlıkla kullanacağı, yarı kapatıcı yağlı boyalardır. 22 renk seçeneğine sahip Genova Art yağlı boyalar, kolay sürülebilen, renklerin rahatlıkla birbiri ile karışabildiği, çabuk kuruyan, yüksek pigmentlere sahip, üst düzey kaliteli bir üründür. Türkiye pazarına yeni giren Genova Art Yağlı Boyalar, sanatsal fırça konusunda uzun yıllardır sahip olduğu deneyimle, ülkemizin en kaliteli ve en zengin fırça kolleksiyonunu üreten ve satışa sunan Cenova-Art firmasının kendi adına geliştirdiği yağlı boyadır. Genova Art Yağlı Boyalar, Cenova-Art markası güvencesiyle sanatseverler ile buluşmaktadır.  

 • Yaldız Metalik Boya

  Su Bazlı Metalik Boya Nedir ?

  Metalik dokulu, dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı yaldız boyadır. Kuruduğunda ışıltılı metal görünümünü alır. İnceltme yapılmaz. Kullanılan tekniğe göre en az 2 kat uygulanması tavsiye edilir. Ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracota, tuğla kağıt, metal, keramik vb. yüzeylerde kullanıma uygundur. Birbirleri arası karıştırılarak farklı renkler oluşturabilirsiniz. Sabun ve su ile kolaylıkla temizlenebilir. 

  Cadence Su Bazlı Metalik Boya Nasıl Kullanılır ?

  Dekoratif çalışmalarınıza ışıltı katarak bulunduğu ortamı benzersiz ve şık kılacaktır. Fırça, Ponpon sünger, ve rulolar ile kullanıma uygundur. Binlerce stencil modellerimiz ile veya serbest desenlerde dekoratif çalışmalarınızı rahatlıkla renklendirebilirsiniz. 

  Altın, Gümüş, Bronz, Bakır, Kahve ve birçok renk seçenekleri ile Su bazlı yaldız boyalar www.sanatsalhobi.com.tr 'de 

 • Eskitme ve Efekt Boyalar

  Eskitme Efekt Boyalar Nedir ?

  Eskitme Efekt Boyalar, bilindiği üzere mobilya yenilemede, ahşap boyama çalışmalarında, obje boyama çalışmaları ve diğer dekoratif çalışmalarda kullanılan, uygulandığı teknikle bulunduğu alanda parçaları daha antik, modern eski görünüme kavuşturmaya yarayan boya çeşitlerimizdir. Birçok çeşit eskitme tekniği ve eskitme ürünleri bulunmaktadır. Eskiyen ve neredeyse çöpe gitmek üzere olan mobilyalarınızı basit uygulamalar ile yapacağınız eskitme teknikleri ve ürünleri ile mobilyalarınızı doğal antika görünümüne ulaştıracak ve evinizin belki de en değerli parçası haline gelecektir. 

   
  Yalnızca mobilyalarınızda değil dekoratif tüm çalışmalarınızda ahşap, polyester, seramik vb. boyamalarınızda da eskitme boyalarını kullanarak antik görünümlü antikamsı parçalar haline dönüştürebilirsiniz. 

  İhtiyacınız olan tüm malzemeler uygun fiyat, hızlı kargo ve güvenli ödeme seçenekleri ile Sanatsal Hobi'de ! Şimdi Sipariş vermek için buraya tıkla.

  Eskitme Tekniklerinde Kullanılan Boya Çeşitlerimiz 

  Eskitme Kremi; tüm craft yüzeylerde kolaylıkla kullanılabilen su bazlı, vintage, lekeli, eski ve yıpranmış görüntüsü sağlayan eskitme kremidir. Renkler solmaz. Silme tekniği ile uygulandığında renk sildikçe açılır. Uygulandığı yüzeyde çok gerçekçi eskitme görüntüsü yaratır. 
   
  Antiquine Eskitme Boyası; antikleştirme tekniğinde kullanılan su bazlı eskitme boyasıdır. Akrilik boya ile boyanmış tüm yüzeylerde kullanılabilir. 

  Wash Efekt- Renkli Silme Boyası;
   ham ahşaplarda ağaç dokusunu görmek veya boyalı yüzeylerde yıkama, silme ve desen etkisi yaratmak için kullanılan su bazlı yarı şeffaf ultra mat, kadifemsi boyadır. 

  Eskitme Pudraları; 
  dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı kuruduğunda pudralaşan, küflü oksitli görüntü elde edilmesinde kullanılan özel bir mediumdur. 

  Vintage Legend- Kumlu Eskitme;
   su bazlı, özel formüle edilmiş içinde farklı ebat granül barındıran ve renk seçenekleri olan antik ve vintage eskitme efekti yaratan, koyu kıvamlı boyadır. 

  Rusty Patina- Patina Boyası;
   kullanıldığı yüzeyde antik patine ve küf görüntüsü veren yüksek kalitede, dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı boyadır.   Eskitme Teknikleri Nelerdir ? Nasıl Yapılır ? 

  Bilinen en popüler ve en basit eskitme teknikleri kuru süpürme ve sür sil teknikleridir. Her iki teknikle de uyguladığınız alanlarda göz alıcı eskitme görünümüne ulaşabilirsiniz. 

  Kuru süpürme tekniği ile eskitmede; seçtiğiniz herhangi bir eskitme boyası ile yapabilirsiniz. Öncelikle uygulayacağınız alan boyanmış olmalıdır. Sonrasında seçtiğiniz eskitme boyasından bir miktar fırçaya alınır ve fırçadaki boya bir peçete veya bez yardımıyla azaltılır. Fırçanızda iyice azalmış olan boyayı eskitme yapmak istediğiniz noktalara fırça darbeleri ile geçişler yaparak uygulayabilirsiniz. Eskitme Fırçaları ile uygulanırsa daha iyi sonuç verecektir. Eskitme Fırçaları uygun fiyatları ile www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

  Sür-Sil Tekniği ile Eskitmede; ihtiyacınız olan malzemeler seçeceğiniz herhangi bir eskitme boyası ve glazing mediumdur. Yardımcı olarak sünger veya ıslak mendile ihtiyacınız olacaktır. Öncelikle uygulama yapacağınız zemin boyanmış ve temiz olmalıdır. Sonrasında bir karıştırma kabında seçtiğiniz eskitme kremi, eskitme pudrası vb. ürünü 1e1 ölçü ile glazing medium ile karıştırmalısınız. Karıştırmış olduğunuz karışımı alana fırça yardımıyla sürüp sünger veya ıslak bez, mendil yardımıyla istediğiniz görüntüye ulaşıncaya dek silebilirsiniz. 

  Diğer Teknik Efekt Boya Çeşitlerimiz 

  Createx Pas Efekt Boyası; su bazlı, uygulandığı alanda pas görünümü oluşturan boyalardır. Doğal pas görünümü için pas tozu, pas aktivatörü ve pas efekt boyası ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. 

  Sprey Mürekkep Boyası; su bazlı, yüksek kaliteli, asit içermeyen, kağıt, tuval, ahşap, kil ve benzeri yüzeylerde konsantre renklendirme özelliğine sahip sprey mürekkep boyadır. 

  Mermerleme Boyası; dekoratif amaçlı, su bazlı, uygulandığında mermer efekti veren boyadır. Metalik ve opak seçenekleri vardır. Doğal mermer görünümü oluşturur. 

  Hologram Şeffaf Efekt Boya; su bazlı, kullanıma hazır, şeffaf hologram simli efekt boyadır. İçerisindeki holografik simler benzersiz bir renk cümbüşü ve parıltı sağlar. 

  Yosun Efekt Boyası; kullanıldığı yüzeye boyutlu naturel yosun ve zengin botanik görüntüsü veren su bazlı efekt boyadır. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. 

  Son Kat Sır; beton efekt ile birlikte gölgelendirme amaçlı kullanılan su bazlı, kullanıma hazır efekt boyadır. 

 • Hi-Lite Magic Metalik
  Dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı çok özel bir efekt boyadır.
  Zemin rengine bağlı olarak farklı renk ve yanar döner ışıltıları verir.
  Renk ışıltısını görmek için genellikle zemine siyah renk kullanılır.
  Tavsiye edilen teknik "sponge"lamadır. Yani sünger veya bez yardımıyla dik vuruşlar yapılarak sonuçlandırılan bir boyama tekniğidir.
 • Kooky Akrilik Boya Seti

  Cadence Kooky Boya, Akrilik boya seti çocuk boyama seti sanatsalhobi.com.tr' de sağlığa zararlı olmayan kooky akrilik çocuk boya seti sanatsalhobi.com.tr 'de hemen sipariş verin aynı gün kargolansın.

  Zengin renk alternatifine sahip olan kooky akrilik boya setlerimizdeki renkler birbirleriyle karıştırılabilir

  EN71 Standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

  Kooky akrilik boya seti

  Kooky metalik boya seti

  Kooky fosforlu boya seti olarak farklı setler mevcuttur

  Çabuk kurur. Tuval, Kağıt, Polyester, Ahşap ve benzeri zeminlerde kullanılabi

  CADENCE KOOKY AKRİLİK 12'Lİ SET

  CADENCE KOOKY FOSFORLU AKRİLİK 6'LI SET 15 ML

  CADENCE KOOKY METALİK AKRİLİK 6'LI SET 15 ML

  CADENCE KOOKY AKRİLİK 6'LI SET (OPAK) 15 ML

  CADENCE KOOKY AKRİLİK 8'Lİ SET 20 ML

 • Sprey Boya

  Cadence Sprey Boya 

  Akrilik esaslıdır. ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf ve her türlü yüzeyde kullanılır. Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kolay uygulama, yüksek mukavemet ve renklerin solmaması en büyük özelliklerindendir. Uygulama öncesinde kutu iyice çalkalanmalıdır. 30 cm mesafeden yüzeye püskürtülür. En az 2 kat uygulama tavsiye edilir. Katlar arasında 30 dk. beklenir. İlk kuruma süresi yaklaşık 15 dakikadır. Tek katta yaklaşık 3 metrekare alan boyanabilir. Yüzeyin cinsine bağlı olarak bu metraj değişebilir. Altın, Gümüş, Siyah, Beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Sprey vernik ile desteklenebilir. 

  Sprey Boya renkleri ve Sprey vernik çeşitleri hızlı kargo, kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

 • Mıknatıs Boya

  Her türlü düz yüzeyi mıknatıs yapışabilecek yüzeye dönüştüren su bazlı mat boyalar 

  Cadence Mıknatıs Boya Nedir ?

  Mıknatıs Boyalar, yapışma gücü yüksek yüksek, kuruması çabuk, sürtünmeye dayanıklı, renk değişimi yapmayan yüksek performanslı, kokusuz boyalardır. Tüm yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilir. Kullanım öncesi en az iki dakika karıştırılmalıdır, rulo ve fırça kullanılarak uygulanabilir. Yüzeyin mıknatıs özelliğinin artması için, uygulanan kat sayısı arttırılmalıdır. Katlar arasında en az 30-40 dakika beklenmelidir. Son kat olarak su bazlı boya uygulanabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur.  

  Cadence Mıknatıs Boya Çeşitleri Burada !

  Mıknatıs boyalar uygun fiyat ve kapıda ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

 • Dora Metalik

  Cadence Dora Metalik Boya Nedir ?

  Cadence Dora Metalik Boya Dekoratif amaçlı, su bazlı  yüksek sedefli boyadır. Kuruduğunda yüksek parlaklıkta  sedef görünümünü alır. Bir renk içerisinde iki ton renk barındırır. İnceltme yapılmaz. Metalik boyalar kendi arasında karıştırılarak değişik renkler elde edebilirsiniz Kullanılan tekniğe göre  2 kat uygulanması tavsiye olunur. su bazlı olduğundan Sabun ve su ile kolayca temizlenir. 

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, yüksek sedef ve ışıltı içeren dekoratif amaçlı kullanılan boyalardır. Tüm yenileme ve boyama çalışmalarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz Cadence Dora Metalik Boyaları, ister yüzey boyama isterseniz efektif boyalarda rahatlıkla tercih edebilir mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

  Cadence Dora Metalik Boyalar Nasıl Kullanılır ? 

  -Ponpon sünger, zemin fırçaları, ince uçlu fırçalar vb. ihtiyacınıza yönelik uygun olabilen tüm fırçalar ile uygulanabilir.
  -Stencil ile renklendirme çalışmaları için uygundur. 
  -Serbest desenler ile de kullanabilirsiniz. 
  -Sulandırma yapmadan kullanmanız gerekir. 
  -Renk skalası oldukça geniş, canlı, soft parlak renkler barındırır. 
  -Stencil çalışmalarında ponpon sünger kullanmanızı tavsiye ederiz. 

  Cadence Dora Metalik Boya Çeşitleri Sanatsal Hobi'de !

  Sanatsal hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda sıklıkla tercih edebileceğiniz, yoğun ışıltılı görünümü ile boya ve yenileme çalışmalarınızda benzersiz görünümde parlaklıklar oluşturacak Dora Metalik boyalar, en uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de !

 • Kara Tahta Boyası

  Cadence Kara Tahta Boyası Nedir ?

  Uygulandığı yüzeyleri kara tahta haline çevirebilen, kuruduğunda tebeşir ile uygulanabilir hale getiren boyalardır. 

  Yüzeyleri yazı tahtası (kara tahta) haline çeviren su bazlı akrilik boyadır. Kuruduktan sonra tebeşir uygulaması yapılabilir. Silinebilir, yıkanabilir ve dayanıklıdır. Yüksek pigmentasyon özelliğine sahiptir. Renkler kendi arasında karışabilir. Katlar arasında 1 arasında bekleyiniz. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Cadence Kara Tahta Boyası Çeşitleri 

  Dekoratif tüm çalışmalarınızda ahşap boyama, şişe boyama, sandık boyama çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 120 ml ve 750 ml amabalajları ile Kara Tahta boyaları uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleriyle www.sanatsalhobi.com.tr'de.

 • Karanlıkta Parlayan Boya

  Işığı emerek karanlıkta parlayan boyalar, ışıkla tekrar şarj edilebilme özelliği   Su bazlı ışığı emerek gece karanlıkta parlayan boyadır. Bir süre sonra parlaklığının etkisi solmaya ve azalmaya başladığında tekrar ışığa bırakılarak şar edilmesi gerekir. Fırça ile uygulanır. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracotta, tuğla, kağıt, metal, seramik vb. yüzeylerde kullanıma uygundur. Hazır desen stencil, serbest desen çalışmaları için uygunudr. 

  Glow in Dark Karanlıkta Parlayan Boya uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

 • Yanar Döner Boya Twin Magic

  Kullanıldığı açık veya koyu zemin rengine göre renk değiştiren yarı saydam, su bazlı, yüksek kaliteli eşsiz çiftrenk yanardöner metalik boya. Kuruduğunda çok saydam ve maksimum yoğunluğa ulaşırlar. Renk efekti açıya bağlıdır. Su bazlıdır. Su ve sabun ile kolaylıkla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

 • Ayna Efekti Mirror Efect

  Sadece 1 dakikada cam objelerde tersten ayna efekti yaratn eşsiz bir boyadır. Özellikle dekoratif cam objelerde ayna görünümü ile parçalarınız daha göz alıcı hale dönüşecektir. Uygulanacak cam yüzeylerin mutlaka temiz olması gerekmektedir. İnce bir tabaka halinde uygulanır. Solvent bazlı, yanıcı ve çabuk kuruyan bir üründür. CE&EN71 normlarına uygundur. 

 • Renkli İnciler

  Dekoratif amaçlı inci tanecikleri şeklinde kolay uygulanan boyutlu ve su bazlı bir boyadır. Kolay kullanım için özel uçlu tüp şeklinde ambalajlıdır. Ambalaj şekli taneciklerin boyutlarını kontrol edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Başta kumaş, deri olmak üzere her türlü yüzeye kullanılabilir. (Apreli kumaş için kumaşın yıkanıp tersten ütülenip uygulanması önemlidir.) Tanecik halinde kullanılması önerilir ve tam kuruma 24 saatte sağlanır. Metalik, opak, şeffaf, florasan opsiyonları ve geniş renk skalası vardır. Uygulama yapılan tekstil ürünleri 30 derecede yıkanabilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

 • Mum Boyası Metalik

  Mum Boyası Nedir ?

  Su bazlı üstün kaliteli mum dekorasyon ve stencil boyasıdır. Mum, sabun ve diğer kaygan ve wax bazlı yüzeylere kolaylıkla yapışır. Kullanımı kolaydır. İki kat kullanılması tavsiye edilir. Fırça ve tamponlama tekniği kullanılabilir. Çabuk kurur. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Mum Boyası Nasıl Kullanılır ?

  Boş bir kaba bir miktar boya dökülerek, ihtiyacınıza uygun olan seçtiğiniz fırçalar ile mum üzeri ister stencil ile desenli, serbest desenli veya düz boyamalar gerçekleştirebilirsiniz. 

  İhtiyacınız olan fırçalar, mum boyaları ve stencil modelleri Sanatsal Hobi' de !


  Dekoratif amaçlı olarak kullanıma hazır, dekorasyon fikir ve çalışmalarınızda elinizde mevcut olan mumlarınızı atmadan Cadence Mum Boyaları ile renklendirerek ortamınıza uygun hale dönüştürebilmek artık çok kolay. Üstün kaliteli ve sağlığa zararlı madde içermemesi avantajıyla Cadence Mum Boyaları uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de !

 • Ebru Boyası

  Kullanıma hazır, su bazlı ebru boyalarıdır. Kitre veya kıvamlaştırıcı ile hazırlanmış suyun içine damlalık ya da biz takımı yardımıyla alınan boya istenilen miktarda uygulanır ve desen hazırlanır. Suyun üzerinde oluşan desen çektirilerek kağıt üzerine alınır. Eşsiz kıvamı ve canlı renkleri ile sınırsız sayıda desen oluşturulabilir, bu desenleri istediğiniz yüzeye kolayca aktarabilirsiniz. Tüm renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir. Kağıt, kumaş, ipek ve ham seramik üzerinde mükemmel sonuç verir. Kumaş kullanımında ütü ile sabitlemelisiniz. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

 • Boyutlu Boncuk Boya

  Cadence Boyutlu Boncuk Boya Nedir ?

  Çabuk kuruyan ve boyut oluşturan su bazlı boyadır. Sıkıldığı yüzeyde yayılma yapmaz ve sivri uç bırakmaz. Kolay kullanım için özel sıkılarak kullanılan ambalajdadır. Kendi başına kullanılabildiği gibi akrilik yüzeylere ışıltı vermek, dekoratif çalışmalara isim, yıldız veya tasarım yaratmak için kullanılır. Kumaşta kullanımında ütü ile sabitlenmelidir. Metalik, simli, opak opsiyonları ve geniş renk skalası vardır. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Boncuk Boya Hangi Alanlarda Kullanılır ?

  Ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracotta, tuğla, kağıt, metal, tekstil, seramik vb. çeşitli yüzeylerde rahatlıkla kullanılır. Ahşap boyama, polyester boyama, taş boyama ve diğer tüm dekoratif çalışmalarınızda özgün boyutlu şekiller oluşturabileceğiniz kolaylıkla kullanabileceğiniz Cadence Boyutlu Boncuk Boyalar uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de !

 • Mermerleme Sprey Efekti

  Cadence Sprey Mermer Efekti 

  Kullanımı kolay, uygulandığında doğal mermer görünümü oluşturan sprey formunda boya. Dekoratif çalışmalarınızda ve yenileme çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, uyguladığınız alanda göz alıcı görünümler ile evinizin havasını değiştirecek Mermer Efekt Sprey uygun fiyatlar ve güvenli ödeme seçenekleri ile Sanatsal Hobi'de. 


  Mermer Efekti Nasıl Kullanılır ? 

  Öncelikle uygulanacak yüzey kuru, temiz ve yağdan arındırılmış olmalıdır. 

  1. Uygulama yapılmayacak bölgeleri maskeleme bandı ile maskelenmelidir. 
  2. Şişeyi 3 dakika boyunca çalkalayınız. 
  3. Kullanmadan önce herhangi boş bir alanda spreyleme şeklini denemenizi tavsiye ederiz. 
  4. 30-60 cm mesafeden spreylenmelidir. 
  5. İlk kuruma 2 dakika içerisinde gerçekleşecektir. 
  6. Kullanımdan sonra şişeyi ters çevirerek sübabın temizlenmesi sağlanmalıdır. 
  7. Su bazlı şeffaf vernik veya Cadence Sprey Vernik ile sonlandırılabilir. 
  8. Seramik ve kumaş uygulamalarında düşük ısı ve hassas yıkama önerilir.


  Siyah, Beyaz, Altın, GümüşKırmızı ve Yeşil renk seçenekleri bulunmaktadır. 

  Öneriler 

  • Mutfak tezgah veya fayans boyamalarda, öncesi Multisurface boyalarla boyandıktan sonra, uygun renk mermer efekti seçilerek uygulama yapılır. Sonrası muhakkak taş vernik ile desteklenmelidir. 
  • Mobilya yenileme çalışmalarınızda, dekoratif tabak boyama, çerçeve boyama, taş boyama, polyester boya çalışmalarınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. 


  İhtiyacınız olan tüm ürünlere, uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile Cadence Boya web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 


 • Parmak Yaldız

  Cadence Parmak Yaldız Nedir? 

  Su bazlı ve sağlığa zararlı toksit madde içermeyen her türlü yüzey ve materyallerde kullanılabilen wax (cila) bazlı antikleştirme yaldızıdır. Parmak, sünger, fırça veya yumuşak biz bezle tatbik edilir. Vernik altı ve vernik üstü kullanıma uygundur. Uygulandığı yüzeyden kesinlikle çıkmaz ve kararma yapmaz. Çok parlak görünüme sahiptir. Renkler birbiri ile karışabilir. Kuruduktan sonra bez ile parlatılabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Cadence Dora Wax Parmak Yaldız 

  Dora Wax parmak yaldız olarak bir çeşidi daha bulunmaktadır. Dora wax parmak yaldız, daha simli sedefli görünümdedir. Her iki ürünü de tüm dekoratif çalışmalarınızda, mobilya yenileme çalışmalarınızda, teknik olarak eskitme tekniklerinde, detaylandırma tekniklerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uyguladığınız alanları sedefli olarak antikleştirecek ve uyguladığınız parçaların ortamda daha göz alıcı görünmesini sağlayacaktır. 

  Cadence Dora Wax Parmak Yaldız Renkleri 

  Dora Wax parmak yaldız renkleri, Gümüş, Malahit, Siyah, Rich Gold, Koyu Orkide, Koyu Turkuaz, Antik Pembe, Beyaz Altın, Elmas, İnci, Akdeniz Gökyüzü ve Elma Yeşili gibi seçenekleri bulunmaktadır. 

  Cadence Parmak Yaldız Renkleri 

  Su Bazlı Parmak Yaldız renkleri, İnka Altın, Yeşil Altın, Bronz, Antik Altın, Aztek Altın, Gümüş, Bakır, Yeşil, Kobalt, Mor, Açık Turkuaz, Kırmızı, Koyu Pembe ve Şeker Pembe seçenekleri bulunur. 

  Aradığınız tüm malzemeler, hızlı kargo, güvenli ödeme seçenekleri ve uygun fiyat avantajlarıyla www.sanatsalhobi.com.tr'de !

 • En Çok Satan Ürünler

  En Çok Satan Ürünler

sayfa başına
Bu kategoride toplam 1606 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 1606 ürün bulunmaktadır

CADENCE BOYA 

Sanatsalhobi çalışmaları için formüle edilmiş Cadence Boya çeşitlerini tüm yüzeylere rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolay tutunabilen su bazlı yeni nesil akrilik boyalarımız Ahşap , strafor taş duvar, tuval, beton, tuğla, terracotta kağıt, metal, porselen seramik, cam, deri, plastik, polyester, teskstil gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlarda da kullanılır. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü