• Hybrid Multisurface Boya

  Cadence Hybrid Multisurface Akrilik Boya: Mobilya, Seramik, Metal tüm yüzeylere uygulanan Sanatsalhobi çalışmaları için Özel  formüle edilmiş rahatlıkla sürülebilen su bazlı yeni nesil akrilik boya

  Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı akrilik boyadır. Ahşap, strafor, taş, duvar, tuval, beton, tuğla, terracotta, kağıt, metal, porselen, keramik, cam, deri, plastik, polyester ve tekstil gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır.  Cadence Multisurface Hybrid Akrilik Boyaları silikon polimerden üretilen boyalardır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Mobilya yenileme ve sanatsal çalışmalarınızda kullanabileceğiniz sanatsalhobi.com.tr'de bulunan binlerce çeşit stencil, hazır transferlerde çiçek desenleri, etnik model pirinç dekopajlar ile çalışmalarınızı farklı ve desenli görünümlere ulaştırabilirsiniz. 

  Cadence Hybrid Multisurface Boya Özellikleri

  • Tüm yüzeylerde kullanılabilir.

  • Hızlı kurur ve kokusuzdur.

  • Leke tutmaz, yüksek dayanıklılık ve kapatıcılık özelliği vardır.

  • Su tutmaz ve su geldiği zaman dağılma yapmaz.

  • Astar ve zımpara gerektirmez.

  • İç ve dış mekanda kullanılabilir.

  • Geniş renk yelpazesi mevcuttur.
  • Sağlığa zararlı madde içermez.

  Cadence Multisurface Hybrid Boya Nasıl Uygulanır?

  Uygulama yapılmadan önce mobilya yüzeyi sirkeli su ile yağdan, yapışkanlardan arındırılmalıdır. İlk katı uygularken 4/1 oranında çok az bir sulandırma yapmanız ilk katınızı daha rahat uygulamanızı sağlayacaktır. Rulo tavasının derin alanına bir miktar boyayı döküp ruloya boyayı yükleyin. Daha sonra ruloya yüklediğiniz boyayı rulo tavasında azaltıp ince katlar şeklinde uygulama yapın. Yüzeye boyama yaparken ruloyu bastırmadan uygulamanızı özellikle tavsiye ederiz. Böylelikle dalgalanmalar oluşmayacaktır. Boyama yaptığınız yüzeyi tek katta kapatmaya çalışmayın. Tek kat yerine ince katlar halinde 3 katta kapatmanız daha sağlam bir boyama yapmanızı sağlayacaktır. Boyadaki pürüzleri ve eşitsizlikleri gidermek için katlar arasında sünger zımpara kullanmanız tavsiye edilir. Boyama işlemi bittikten en az 24 saat sonra vernik uygulama işlemi yapılır. Mat, yarı mat, parlak, kalın sır vernik, taş vernik uygulayabilirsiniz. Pürüzsüz bir vernik için zemine göre kes kullan süngerikadife rulo veya ipek fırça ile vernik uygulaması yapılabilir.

  PÜF NOKTALAR 

  • Ahşap mobilyalarda katlar arası 24 saat beklenmelidir. 

  • Seramik ve fayans uygulamalarda katlar arası en az 3 gün beklenmelidir. (Uygulama sonrası Taş vernik kullanılması, alanın uzun ömürlü kullanımını sağlayacaktır.) 


  Mobilya yenileme; mutfak dolabı boyama, çelik kapı boyama, dolap boyama, ahşap boyama, masa-sandalye, gümüşlük, konsol, çocuk odası takımı, genç odası takımı, şifonyer, dresuar, orta sehpa gibi benzeri mobilyalarınızı atmadan ucuz fiyata Cadence Hybrid Multisurface Akrilik Boyalar ile bambaşka bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Siz de eskiyen veya görünümünden sıkıldığınız mobilyalarınızı atmayın, yenileyin. Mobilya harici fayans boyama, tezgah boyama, seramik boyama çalışmalarınızda da Cadence Hybrid Multisurface Akrilik Boyaları kullanabilirsiniz.Sadece mobilya yenilemede değil, tuval üzeri çalışmalarda, ahşap boyama, polyester obje, seramik obje boyamalarınızda da kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm malzemeler ve uygulama desteği sanatsalhobi.com.tr'de 

  renk kartelası

 • Simli Hibrit Multisurface Boya

  Cadence boya tarafından Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı yeni nesil simli akrilik boyadır. Ahşap, cam, seramik, porselen, kumaş, polyester, deri, plastik, metal, duvar, strafor, tuval ve kağıt gibi tüm yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.  Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır.Deri ve kumaş üzerinde boya sulandırılarak kullanılmalıdır. Cam yüzeylerde katlar arasında en az 12 saat beklenilmesi önerilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 Normlarına uygundur. 

  Cadence Hybrid Multisurface Simli Boya mobilya yenileme çalışmalarınızda, ahşap boyama, polyester boyama, seramik boyama çalışmalarınıza rahatlıkla uygulayabilceğiniz, uygulandığında simli görünümü ile kullandığınız alanda objelerinizi ve mobilyalarınızı alanın göz alıcısı haline getirecektir. Tüm yüzeylere uygulanabilen Cadence Hybrid Multisurface Boyalar eşsiz parlaklığıyla şimdi Simli olarak sanatsalhobi.com.tr'de satışta !

  Cadence Hybrid Multisurface Hybrid Simli Boya Nasıl Kullanılır ? 

  Mobilya yenileme çalışmalarınızda;

  • Uygulama yapılmadan önce mobilya yüzeyi sirkeli su ile yağdan, yapışkanlardan arındırılmalıdır. İlk katı uygularken 4/1 oranında çok az bir sulandırma yapmanız ilk katınızı daha rahat uygulamanızı sağlayacaktır. Rulo tavasının derin alanına bir miktar boyayı döküp ruloya boyayı yükleyin. Daha sonra ruloya yüklediğiniz boyayı rulo tavasında azaltıp ince katlar şeklinde uygulama yapın. Yüzeye boyama yaparken ruloyu bastırmadan uygulamanızı özellikle tavsiye ederiz. Böylelikle dalgalanmalar oluşmayacaktır. Boyama yaptığınız yüzeyi tek katta kapatmaya çalışmayın. Tek kat yerine ince katlar halinde 3 katta kapatmanız daha sağlam bir boyama yapmanızı sağlayacaktır. Boyadaki pürüzleri ve eşitsizlikleri gidermek için katlar arasında sünger zımpara kullanmanız tavsiye edilir. Boyama işlemi bittikten en az 24 saat sonra vernik uygulama işlemi yapılır. Parlak, Yarı mat ve mat verniklerden dilediğiniz ile sonlandırabilirsiniz. 

  Ahşap ve obje boyamalarda, 

  • Uygun bir kaba aldığınız boya ile fırçanızı hafif nemlendirerek, uyguladığınız alanda tek hareketlerle boyama yapabilirsiniz. 

  Uygulama sonrası stencil ile desen çalışmaları, hazır transfer çalışmaları, çeşitli desenli pirinç dekopaj modelleri ile süsleme yapabilirsiniz. Cadence Hybrid Multisurface Simli boya ve ihtiyacınız olan tüm malzemeler www.sanatsalhobi.com.tr'de 


  simli hibrit boya

 • Very Chalky

  Cadence Very Chalky ultra mat kadifemsi mobilya boyasıyla ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracotta, tuğla, kağıt, metal ve seramik yüzeyleri boyayabilirsiniz. Herhangi bir astar veya zımparalama işlemi gerektirmez. Kaygan yüzeyler dahil tüm yüzeylere kolayca yapışır. Çoğu renkte tek kat ile kapatır. Çabuk kurur. Bu ürüne özel wax ve kadife vernik ile sonlandırılabilir. Su ve sabunla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Mobilya yenileme, ahşap boyama vb. tüm değişim dönüşüm çalışmalarınızda, sanatsal hobi çalışmalarınızda, dekoratif boyama çalışmalarınızda ultra mat görünüme ulaştıracak Very Chalky boyalar Sanatsal Hobi'de.  Birden fazla renk seçenekleri ile siz de eskiyen mobilyalarınızı ucuz fiyatlarla hayallerinizdeki görünüme ulaştırabilirsiniz. Özellikle eskitme çalışmalarında mat kadife dokusu ile uygulama yaptığınız obje veya mobilyanızı bulunduğu ortamda göz alıcı parça haline getirecektir. En çok tercih edilen Fresco, Oksit Sarı, Fransız Keteni renkleri ve diğer tüm renkler ile çalışmalarınızı eşsiz, kusursuz bir görünüme ulaştıracaktır. 


  Cadence Very Chalky Home Dekor Boyalar Nasıl Uygulanır ?

  1. Öncelikle uygulama yapacağınız alanı toz ve kirden arındırmalı, öneri olarak sirkeli su ile de silmelisiniz. 
  2. Boya rulo tavası veya ruloyu rahat hareket ettireceğiniz boş bir kaba boyadan bir miktar dökün. 
  3. Boyayı ruloya yükledikten sonra rulo tavasının tırtıklı alanında, veya farklı bir boş kapta boyayı iyice ruloya yedirin. 
  4. Uygulama yapacağınız alana ruloya baskı uygulamadan boyama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  5. Rulonuzun girmediği alanlarda ipek uçlu zemin fırçaları ile uygulama yapabilirsiniz. 
  6. Katlar arası 4-6 saat beklemenizi tavsiye ederiz. 
  7. Eskitmestencil ile desen veya hazır transfer işlemi yapılacaksa vernik uygulamadan önce yapmanız gerekir.
  8. Sonrasında tamamlayıcı ve koruyucu olarak Kadife Mat Vernik ile sonlandırabilirsiniz. 

  İhtiyacınız olan tüm malzemeler kapıda ödeme, güvenli online ödeme, taksitli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de 

 • Cadence Boya Setleri

  Avantajlı fiyatlarıyla ihtiyacınıza uygun Cadence boya setleri.

 • Premium Akrilik Boya

  Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel sanatsalhobi projelerinde kullanılan her amaca uygun, üstün kaliteli akrilik boyadır.

  Su bazlı
  yarı mat görünümlü her amaca uygun üstün kaliteli akrilik boyadır. Özel pigmentleri sayesinde yüksek kapatma gücüne sahiptir. Geniş renk yelpazesi ve birbiriyle karışabilen renk skalası mevcuttur. Uzun raf ömrü ve farklı gramajlardaki ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder. Kalite standartlarına uygun, kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi olup; su ve sabun ile kolayca temizlenebilir. Kokusuzdur. Çozukların kullanımına da uygundur. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracotta, tuğla, beton, kağıt, metal, seramik yüzeylerde kullanıma uygundur. Ahşap kutu boyama, seramik ve polyester obje boyama, tuval üzeri serbest çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz boyalardır. Geniş renk yelpazesi sayesinde tüm çalışmalarınıza hayallerinizdeki renklere Premium Akrilik Boyalar sayesinde ulaşabilirsiniz. 

  Hobi çalışmalarınızın tümünde kullanabileceğiniz Premium Akrilik Boyalar 100 Tl ve üzeri ücretsiz kargo, kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de !  Premium Akrilik Boyalar ile boyayabileceğiniz ahşap bardak altlıkları, ahşap sunum tepsileri, ahşap takı kutuları, ahşap obje ve figürler ahşap ürünler kategorisinde Sanatsal Hobi' de !

 • Style Mat Akrilik Boya

  Su bazlı kadife dokulu, mat her türlü sanatsalhobi çalışmalarına uygun üstün kaliteli  mat akrilik boyadır. 


  Mat her amaca uygun su bazlı kadife dokulu üstün kaliteli akrilik boyadır. Yüksek pigmentasyon özelliğine sahiptir. Özel renk skalası Shabby Chic ve Vintage teknikleri için özel hazırlanmış boyalardır. Renkler kendi aralarında karıştırılarak kullanılabilir. Katlar arasında 1 saat bekleyiniz. Kalite standartlarına uygun, kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi kıvamdadır. Su ve sabun ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

  Hobi çalışmalarınızda kullanabileceğiniz Style mat Akrilik Boyalar, pastel renk seçenekleri ile uygulama yaptığınız alanda soft, vintage görünüme kavuşacaktır. Ham ahşap boyama, tuval boyama, taş boyama çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, terracotta, tuğla, kağıt, metal, seramik yüzeylerde de kullanıma uygundur. 

  Style Matt Akrilik boyalar 100 TL ve üzeri ücretsiz kargo, kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile Sanatsal Hobi'de ! 

 • Cam ve Porselen Boyası

  Dekoratif amaçlı, kullanıma hazır su bazlı, ışıltılı, mat, ultra kadife mat seçenekleri bulunan akrilik cam ve porselen boyasıdır. Uygulama yapılırken kullanılacak yüzeyin temiz olması önemlidir. Alkol, cam temizleyici veya sabunlu su ile temizleyerek herhangi bir kalıntı kalmamasına dikkat ediniz. Uygulama bittikten sonra 180 derecede 20 dakika süre ile fırınlanmaya uygundur. Fırınlama öncesi ürün fırına soğuk konulup soğuk alınmalıdır. Fırınlama yapmak istemediğiniz takdirde 21 günde fırınlanmış duruma gelecektir. Cam Boyaları ile boyadığınız ürünler fırınandıktan sonrasında bulaşık makinasının üst bölümünde defalarca yıkanmaya uygundur. Sünger fırça veya fırçayla uygulanabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur.

  Dekoratif çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz cam ve porselen boyalarımız Dora Glass Metalik cam boyası, Style Mat mat cam boyası, Very Chalky ultra mat kadifemsi boya, magic glass cam buzlandırma, cam karatahta boyası olarak çeşitli boyalarımız mevcuttur.

  Cam Boyası Çeşitlerimiz 

  Dora Glass Metalik Cam&Porselen Boyası; 
  dekoratif amaçlı, su bazlı göz kamaştırıcı ışıltıya sahip benzersiz parlaklıkta metalik cam ve porselen boyasıdır. Bir renk içerisinde iki ton barındırır. Fırınlamaya uygundur. 

  Style Matt Mat Cam&Porselen Boyası; dekoratif amaçlı kullanıma hazır, su bazlı mat cam ve porselen boyasıdır. Fırınlamaya uygundur. 

  Very Chalky Ultra Mat Kadifemsi Cam&Porselen Boyası; dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı ultra mat kadifemsi cam ve porselen boyasıdır. Vintage ve Shabby Chic görünümleri elde etmek için eskitme teknikleri uygulanabilir. Fırınlamaya uygundur. 

  Magic Glass Cam Kremi; cam için özel formüle edilmiş dekorasyon kremidir. Tüm cam türevi, ayna ve pencere yüzeylerinde kendi hazır stencilları ile uygulanarak kazınmış etkisi yaratarak dekore edilir. 

  Cam Karatahta Boyası; kullanıldığı cam yüzeyleri tebeşir kullanımı için kara tahta haline çeviren su bazlı cam boyasıdır. Kuruduktan sonra tebeşir uygulaması yapılabilir. Her türlü cam üzerinde kullanılarak eşyalar kişiselleştirilebilir. 

  İhtiyacınız olan cam boyaları ve diğer tüm malzemeler www.sanatsalhobi.com.tr'de ! Uygun fiyatları, kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile sipariş vermek için buraya tıklayın. 

 • Kumaş Boyası Cadence

  Cadence Su Bazlı Kumaş Boyalarımız Tüm Kumaş Türlerinde Her Türlü Desen Çalışmalarında Kullanabileceğiniz Boyamızdır.

 • Metalik Boya
 • Dora Metalik Boya

  Cadence Dora Metalik Boya Dekoratif amaçlı, su bazlı  yüksek sedefli boyadır. Kuruduğunda yüksek parlaklıkta  sedef görünümünü alır. Bir renk içerisinde iki ton renk barındırır. İnceltme yapılmaz. Metalik boyalar kendi arasında karıştırılarak değişik renkler elde edebilirsiniz Kullanılan tekniğe göre  2 kat uygulanması tavsiye olunur. su bazlı olduğundan Sabun ve su ile kolayca temizlenir. www.sanatsalhobi.com.tr

 • Su Bazlı Yaldız Metalik Boya
 • Fosforlu Akrilik Boya
 • Hi-Lite Magic Metalik
  Dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı çok özel bir efekt boyadır.
  Zemin rengine bağlı olarak farklı renk ve yanar döner ışıltıları verir.
  Renk ışıltısını görmek için genellikle zemine siyah renk kullanılır.
  Tavsiye edilen teknik "sponge"lamadır. Yani sünger veya bez yardımıyla dik vuruşlar yapılarak sonuçlandırılan bir boyama tekniğidir.
 • Yağlı Boyalar
  • Genova Art  Yağlı Boyalar, yüksek ışığa dayanıklığı nedeniyle uzun yıllar canlılığını kaybetmeyecek, amatörler kadar profesyonellerinde rahatlıkla kullanacağı, yarı kapatıcı yağlı boyalardır. zengin renk seçeneğine sahip  yağlı boyalar, kolay sürülebilen, renklerin rahatlıkla birbiri ile karışabildiği, çabuk kuruyan, yüksek pigmentlere sahip, üst düzey kaliteli bir üründür. Genova Art  Yağlı Boyalar, yüksek ışığa dayanıklığı nedeniyle uzun yıllar canlılığını kaybetmeyecek, amatörler kadar profesyonellerinde rahatlıkla kullanacağı, yarı kapatıcı yağlı boyalardır. 22 renk seçeneğine sahip Genova Art yağlı boyalar, kolay sürülebilen, renklerin rahatlıkla birbiri ile karışabildiği, çabuk kuruyan, yüksek pigmentlere sahip, üst düzey kaliteli bir üründür. Türkiye pazarına yeni giren Genova Art Yağlı Boyalar, sanatsal fırça konusunda uzun yıllardır sahip olduğu deneyimle, ülkemizin en kaliteli ve en zengin fırça kolleksiyonunu üreten ve satışa sunan Cenova-Art firmasının kendi adına geliştirdiği yağlı boyadır. Genova Art Yağlı Boyalar, Cenova-Art markası güvencesiyle sanatseverler ile buluşmaktadır.  
 • Eskitme Efekt Boyalar

  Cadence Eskitme boyalarımızın tüm çeşitlerini bulabilirisiniz.eskitme kremi eskitme pudrası vintage legend eskitme mermer efekti mermerleme wash efekt mıknatıs boya ayna efekti patina boyası sprey mürekkep boyası gibi tüm eskitme boyalarını sanatsalhobi.com.tr den sipariş verin aynı gün kargolansın

 • Kooky Akrilik Boya Seti

  Cadence Kooky Boya, Akrilik boya seti çocuk boyama seti sanatsalhobi.com.tr' de sağlığa zararlı olmayan kooky akrilik çocuk boya seti sanatsalhobi.com.tr 'de hemen sipariş verin aynı gün kargolansın.

  Zengin renk alternatifine sahip olan kooky akrilik boya setlerimizdeki renkler birbirleriyle karıştırılabilir

  EN71 Standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

  Kooky akrilik boya seti

  Kooky metalik boya seti

  Kooky fosforlu boya seti olarak farklı setler mevcuttur

  Çabuk kurur. Tuval, Kağıt, Polyester, Ahşap ve benzeri zeminlerde kullanılabi

  CADENCE KOOKY AKRİLİK 12'Lİ SET

  CADENCE KOOKY FOSFORLU AKRİLİK 6'LI SET 15 ML

  CADENCE KOOKY METALİK AKRİLİK 6'LI SET 15 ML

  CADENCE KOOKY AKRİLİK 6'LI SET (OPAK) 15 ML

  CADENCE KOOKY AKRİLİK 8'Lİ SET 20 ML

 • Sprey Boya Cadence
 • Mıknatıs Boya Cadence
 • Kara Tahta Boyası Cadence
 • Karanlıkta Parlayan Boya Cadence
 • Yanar Döner Boya Twin Magic

  Kullanıldığı açık veya koyu zemin rengine göre renk değiştiren yarı saydam, su bazlı, yüksek kaliteli eşsiz çiftrenk yanardöner metalik boya. Kuruduğunda çok saydam ve maksimum yoğunluğa ulaşırlar. Renk efekti açıya bağlıdır.

 • Ayna Efekti Bir Dakikada (Mirror Efect) Cadence

  bir dakikada ayna efekti

 • Renkli İnciler
 • Mum Boyası
 • Ebru Boyası
 • Boyutlu Boncuk Boya Cadence
 • Mermer Sprey Efekti Cadence

  Cadence yeni ürün sprey mermer efekti ile tüm ürünlerini kolayca mermer efektine dönüştürün. Üzerine taş vernik önerilir. 

  gold sprey mermer efektleri sanatsalhobi.com.tr sitemizden satın alın aynı gün kargolansın..

 • Parmak Yaldız
sayfa başına
Bu kategoride toplam 1342 ürün bulunmaktadır
 • Cadence H001 Beyaz Multisurface...
  3 Reviews
  145,00 TL Stokta Var
  Cadence H001 Beyaz Hybrid Multisurface Hibrit Akrilik Boya Cadence 2lt en iyi fiyatla SanatsalHobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H002 Pak Beyaz...
  1 Review
  145,00 TL Stokta Var
  Cadence H002 Pak Beyaz Hybrid Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 2LT SanatsalHobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H003 Eskimiş Beyaz...
  145,00 TL Stokta Var
  Cadence H003 Eskimiş Beyaz Hybrid Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 2LT SanatsalHobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H004 Antik Beyaz...
  145,00 TL Stokta Var
  Cadence H004 Antik Beyaz Hybrid Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 2LT SanatsalHobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H092 Okyanus...
  145,00 TL Stokta Var
  Cadence H092 Okyanus Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 2LT Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H069 Kement 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H069 Kement Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H065 Ufuk Gri 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H065 Ufuk Gri Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H089 Küf Yeşili 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H089 Küf Yeşili Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H092 Okyanus 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H092 Okyanus Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • CH44 Hazeran Moru Very Chalky...
  55,00 TL Stokta Var
  Cadence Very Chalky CH44 Hazeran Moru 500 ML Ultra Mat Mobilya Boyasını Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Multisurface Metalik Turkuaz -...
  64,00 TL Stokta Var
  HM812 Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı  yeni nesil parlak metalik görünüm oluşturan akrilik boyadır.  Ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı...
 • Multisurface Metalik Bronz -...
  64,00 TL Stokta Var
  HM806 Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı  yeni nesil parlak metalik görünüm oluşturan akrilik boyadır.  Ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı...
 • Multisurface Metalik Lila -...
  64,00 TL Stokta Var
  HM810 Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı  yeni nesil parlak metalik görünüm oluşturan akrilik boyadır.  Ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı...
 • Multisurface Metalik Bebek Mavi...
  64,00 TL Stokta Var
  HM809 Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı  yeni nesil parlak metalik görünüm oluşturan akrilik boyadır.  Ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı...
 • Multisurface Metalik Gümüş -...
  64,00 TL Stokta Var
  Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı  yeni nesil akrilik boyadır. Ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır. Sağlığa zararlı madde içermez....
 • Multisurface Metalik Bakır -...
  64,00 TL Stokta Var
  Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı  yeni nesil akrilik boyadır. Ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır. Sağlığa zararlı madde içermez....
 • Cadence H091 Antrasit Siyah 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H091 Antrasit Siyah Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H068 Buhar 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H068 Buhar Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H066 Taş Rengi 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H066 Taş Rengi Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H090 Koyu Gri 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H090 Koyu Gri Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Wsh-11 Koyu Arduvaz Gri Silme...
  10,50 TL Stokta Var
  Ham ahşaplarda ağaçdokusunu görmek  veya boyalı yüzeylerde yıkama, silme ve desen etkisi yaratmak için kullanılan su bazlı yarışeffaf ultra mat, kadifemsi boyadır. Renk yoğunluğu, eskitme ve yıkama etkisi kolayca kontrol edilebilir. Şeffaf yapısı sayesinde doğal ahşap dokusu kolayca görülebilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur.
 • Cadence H061 Yonca Yeşili 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H061 Yonca Yeşili Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • H062 Lacivert Multisurface 120 ml
  13,00 TL Stokta Var
  Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı  yeni nesil akrilik boyadır. Ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır. Sağlığa zararlı madde içermez....
 • Sprey Mermer Efekti - Gümüş 200 ml
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence yeni ürün sprey mermer efekti ile tüm ürünlerini kolayca mermer efektine dönüştürün. Kumaşlarda da uygulanır. Üzerine taş vernik önerilir. Kumaş üzerine deri verniği önerilir.
 • Sprey Mermer Efekti - Altın 200 ml
  45,00 TL Stokta Yok
  Cadence yeni ürün sprey mermer efekti ile tüm ürünlerini kolayca mermer efektine dönüştürün. Kumaşlarda da uygulanır. Üzerine taş vernik önerilir. Kumaş üzerine deri verniği önerilir.
 • Sprey Mermer Efekti - Siyah 200 ml
  43,00 TL Stokta Yok
  Cadence yeni ürün sprey mermer efekti ile tüm ürünlerini kolayca mermer efektine dönüştürün. Kumaşlarda da uygulanır. Üzerine taş vernik önerilir. Kumaş üzerine deri verniği önerilir.
 • Sprey Mermer Efekti - Beyaz 200 ml
  43,00 TL Stokta Var
  Cadence yeni ürün sprey mermer efekti ile tüm ürünlerini kolayca mermer efektine dönüştürün. Kumaşlarda da uygulanır. Üzerine taş vernik önerilir. Kumaş üzerine deri verniği önerilir.
 • 6245 Antik Antresit Extreme...
  8,50 TL Stokta Var
 • Wsh-12 Kahverengi Silme Boyası
  10,50 TL Stokta Var
  Ham ahşaplarda ağaçdokusunu görmek  veya boyalı yüzeylerde yıkama, silme ve desen etkisi yaratmak için kullanılan su bazlı yarışeffaf ultra mat, kadifemsi boyadır. Renk yoğunluğu, eskitme ve yıkama etkisi kolayca kontrol edilebilir. Şeffaf yapısı sayesinde doğal ahşap dokusu kolayca görülebilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur.
 • Cadence H064 Mürdüm 120 ML
  13,00 TL Stokta Var
  Cadence H064 Mürdüm 120 ML Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boyayı Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Eskitme Boyası 70ML(cc) 302...
  6,80 TL Stokta Var
 • Eskitme Boyası 70ML(cc) 306...
  6,80 TL Stokta Var
 • Eskitme Boyası 70ML(cc) 303 Bordo
  6,80 TL Stokta Var
 • Eskitme Boyası 70ML(cc) 307 Vişne
  6,80 TL Stokta Var
 • Eskitme Boyası 70ML(cc) 304 Yeşil
  6,80 TL Stokta Var
 • Eskitme Boyası 70ML(cc) 309 Beyaz
  6,80 TL Stokta Var
 • Eskitme Boyası 70ML(cc) 305 Siyah
  6,80 TL Stokta Var
 • Cadence H067 Doğal Hasır 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H067 Doğal Hasır Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H070 Kozmik 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H070 Kozmik Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H071 Çığ 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H071 Çığ Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H072 Nimbus 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H072 Nimbus Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H073 Solgun Kil Grisi...
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H073 Solgun Kil Grisi Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H074 Soğuk Gri 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H074 Soğuk Gri Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H075 Sünger Taşı 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H075 Sünger Taşı Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H076 Palamo 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H076 Palamo Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
 • Cadence H077 Tibet Yasemini 500 ML
  45,00 TL Stokta Var
  Cadence H077 Tibet Yasemini Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.
Bu kategoride toplam 1342 ürün bulunmaktadır

CADENCE BOYA 

Sanatsalhobi çalışmaları için formüle edilmiş Cadence Boya çeşitlerini tüm yüzeylere rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolay tutunabilen su bazlı yeni nesil akrilik boyalarımız Ahşap , strafor taş duvar, tuval, beton, tuğla, terracotta kağıt, metal, porselen seramik, cam, deri, plastik, polyester, teskstil gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlarda da kullanılır. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü