Cadence Boya Seti 40

Cadence Boya Seti 40

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 390 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 390 sadakat puanına ulaşacaktır. Alışverişiniz sonucunda 19,50 TL. kazanacaksınız.


Not: Lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...

SH11990

Yeni ürün

Cadence Boya Setleri Hybrid Multisurface boya, vernik, sünger rulo, yedek başlık, fırça ve rulo tavasından oluşan settir. Yenileme çalışmalarınızda ihtiyacınız olan tüm malzemeler set olarak hazırlanmıştır. Setleri tercih ederek fiyat açısından daha avantajlı olabilirsiniz. 

Daha Fazla Detaylar

390,00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Cadence Boya Seti 40

Cadence Boya Seti 40; 2 Litre H005-Taffy Hybrid Multisurface boya, 500 Ml Mat Vernik, sünger rulo, kadife kaplamalı yedek başlık, sünger zımpara, ekonomik zemin fırçası ve boya rulo tavası içermektedir. Bu set ile 4 kapı veya standart ölçülerde bir yatak odası takımı veya yemek odası takımı veya salon takımı rahatlıkla boyanabilmektedir. Yaklaşık olarak 16 metrekare alan için yeterli boya miktarıdır. 

Sanatsal Hobi ve dekorasyon çalışmalarında gün geçtikçe popülerliğini son hız devam ettiren mobilya yenileme çalışmaları sürekli karşımıza çıkar. Eskiyen mobilyaları düşük fiyatlar ödeyerek bambaşka bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Cadence tarafından özel olarak üretilen Hybrid Multisurface boyalar ve vernikler bu işlem için ihtiyacınız olan malzemelerdendir. Su bazlı, kokusuz boya ve vernikler ile eskiyen mobilyalarınızı yenileyebilir, sıkıldığınız renk tonlarını istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz. Cadence Boya Setleri, bir yenileme işlemi yaparken ihtiyacınız olan tüm malzemeleri içermektedir. Uygulama alanınıza göre size en uygun seti seçerek yenileme çalışmalarınıza kolaylıkla başlayabilirsiniz. 

Cadence Boya Setleri Nasıl Kullanılır ? 

  • Uygulama yapılmadan önce mobilya yüzeyi sirkeli su ile yağdan, yapışkanlardan arındırılmalıdır.
  • İlk katı uygularken 4/1 oranında çok az bir sulandırma yapmanız ilk katınızı daha rahat uygulamanızı sağlayacaktır.
  • Rulo tavasının derin alanına bir miktar boyayı döküp ruloya boyayı yükleyin.
  • Daha sonra ruloya yüklediğiniz boyayı rulo tavasında azaltıp ince katlar şeklinde uygulama yapın.
  • Yüzeye boyama yaparken ruloyu bastırmadan uygulamanızı özellikle tavsiye ederiz. Böylelikle dalgalanmalar oluşmayacaktır. Boyama yaptığınız yüzeyi tek katta kapatmaya çalışmayın. Tek kat yerine ince katlar halinde 3 katta kapatmanız daha sağlam bir boyama yapmanızı sağlayacaktır.
  • Boyadaki pürüzleri ve eşitsizlikleri gidermek için katlar arasında sünger zımpara kullanmanız tavsiye edilir.
  • Boyama işlemi bittikten en az 24 saat sonra vernik uygulama işlemi yapılır. 
  • Mat, yarı mat, parlak, kalın sır vernik, taş vernik uygulayabilirsiniz. 
  • Pürüzsüz bir vernik için zemine göre kadife rulo veya ipek fırça ile vernik uygulaması yapılabilir.

Cadence Boya Seti Fiyatları 

Cadence Boya Seti fiyatları ürün boyutu ve çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir.  Mutfak dolabı yenileme, yatak odası takımı yenileme, zigon sehpa boyama, tezgah boyama vb. birçok yenileme çalışmaları için birden fazla set oluşturulmuştur. Yenileme çalışmalarınız için en uygun seti seçerek çalışmalarınıza kolaylıkla başlayabilirsiniz. Cadence Boya seti seçenekleri ile dilediğiniz alanda yenileme çalışmalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Yenileme çalışmalarınızda kullanmanız gereken tüm malzemeleri bir sette toplayarak almanız gereken ürünleri zaman harcamadan hemen satın alabilirsiniz. Uygulama alanlarına göre boyut farklılığı olabildiği gibi vernik çeşidi de değişebilmektedir. Yapabileceğiniz tüm yenileme çalışmaları göz önünde bulundurularak birden fazla set oluşturulmuştur. Uygulamanıza en uygun olan Cadence Akrilik Boya Seti seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Cadence Boya Setleri Sanatsal Hobi'de ! 

Cadence Boya Seti içeriğinde Hybrid Multisurface boya, vernik, boya uygulaması için sünger rulo, kadife rulo yedek başlık, sünger zımpara, ekonomik zemin fırçası ve rulo tavası bulunmaktadır. Bir yenileme işleminde bu malzemeler genel olarak yeterli olmaktadır. Tercihinize bağlı olarak set içeriğinin haricinde dilerseniz yedek başlık, rulo veya ipek uçlu zemin fırçalarını da setinize ekleyebilirsiniz. Set içerisinde bulunan sünger rulo boya uygulaması için, turuncu renkte kadife kaplamalı rulo vernik içindir. Dilerseniz turuncu renkte ruloyu hem vernik uygulamasında hem boya uygulamasında kullanabilirsiniz. Rulo ve fırçalarınızı boya işlemi bitince su ile temizlediğiniz takdirde sonraki işlemlerinizde de rahatlıkla kullanırsınız. Uygulama yapacağınız boya ve vernik su bazlıdır. Böylelikle değdiği alandan kurumadan kolayca temizlenebilir. Cadence Multisurface Boya Seti çeşitlerini uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile sitemizden satın alabilir, müşteri destek hattımızdan yenileme çalışmaları hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz uygulama desteği alabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

Cadence Boya Seti 40

Cadence Boya Setleri Hybrid Multisurface boya, vernik, sünger rulo, yedek başlık, fırça ve rulo tavasından oluşan settir. Yenileme çalışmalarınızda ihtiyacınız olan tüm malzemeler set olarak hazırlanmıştır. Setleri tercih ederek fiyat açısından daha avantajlı olabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Son görüntülenen

QR kodu

Menü