sayfa başına
Bu kategoride toplam 101 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 101 ürün bulunmaktadır

Cam ve Porselen Boyası 

Cam Boyası Nedir?

Dekoratif amaçlı, kullanıma hazır su bazlı, ışıltılı, mat, ultra kadife mat seçenekleri bulunan akrilik cam ve porselen boyasıdır. Uygulama yapılırken kullanılacak yüzeyin temiz olması önemlidir. Alkol, cam temizleyici veya sabunlu su ile temizleyerek herhangi bir kalıntı kalmamasına dikkat ediniz. Uygulama bittikten sonra 180 derecede 20 dakika süre ile fırınlanmaya uygundur. Fırınlama öncesi ürün fırına soğuk konulup soğuk alınmalıdır. Fırınlama yapmak istemediğiniz takdirde 21 günde fırınlanmış duruma gelecektir. Cam Boyaları ile boyadığınız ürünler fırınandıktan sonrasında bulaşık makinasının üst bölümünde defalarca yıkanmaya uygundur. Sünger fırça veya fırçayla uygulanabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur.

Dekoratif çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz cam ve porselen boyalarımız Dora Glass Metalik cam boyası, Style Mat mat cam boyası, Very Chalky ultra mat kadifemsi boya, magic glass cam buzlandırma, cam karatahta boyası olarak çeşitli boyalarımız mevcuttur.

Cam Boyası Çeşitlerimiz 

Dora Glass Metalik Cam&Porselen Boyası; dekoratif amaçlı, su bazlı göz kamaştırıcı ışıltıya sahip benzersiz parlaklıkta metalik cam ve porselen boyasıdır. Bir renk içerisinde iki ton barındırır. Fırınlamaya uygundur. 

Style Matt Mat Cam&Porselen Boyası; dekoratif amaçlı kullanıma hazır, su bazlı mat cam ve porselen boyasıdır. Fırınlamaya uygundur. 

Very Chalky Ultra Mat Kadifemsi Cam&Porselen Boyası; dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı ultra mat kadifemsi cam ve porselen boyasıdır. Vintage ve Shabby Chic görünümleri elde etmek için eskitme teknikleri uygulanabilir. Fırınlamaya uygundur. 

Magic Glass Cam Kremi; cam için özel formüle edilmiş dekorasyon kremidir. Tüm cam türevi, ayna ve pencere yüzeylerinde kendi hazır stencilları ile uygulanarak kazınmış etkisi yaratarak dekore edilir. 

Cam Karatahta Boyası; kullanıldığı cam yüzeyleri tebeşir kullanımı için kara tahta haline çeviren su bazlı cam boyasıdır. Kuruduktan sonra tebeşir uygulaması yapılabilir. Her türlü cam üzerinde kullanılarak eşyalar kişiselleştirilebilir. 

İhtiyacınız olan cam boyaları ve diğer tüm malzemeler www.sanatsalhobi.com.tr'de ! Uygun fiyatları, kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile sipariş vermek için buraya tıklayın. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü