120ML Deri Verniği

120ML Deri Verniği

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 23 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 23 sadakat puanına ulaşacaktır. Alışverişiniz sonucunda 1,15 TL. kazanacaksınız.


Not: Lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...

SH6939

Yeni ürün

Tüm pürüzsüz deri yüzeylerde kullanılmak üzere su bazlı parlak deri verniği.Darbelere ve sıyrıklara karşı korur, suya dayanıklı bir kaplama ve parlak bir görüntü verir. Derinin ömrünü uzatır. Esnektir, çatlama veya soyulma yapmaz.

Daha Fazla Detaylar

23,50 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Cadence 120 ML Deri Verniği 

Tüm pürüzsüz deri yüzeylerde kullanılmak üzere su bazlı parlak deri verniği.


Mont, kemer, ayakkabı, el çantası, valiz vb. tüm deri yüzeylerde kullanılabilir. El yapımı ürünler için de uygundur. Sünger veya fırça ile uygulanabilir. Darbelere ve sıyrıklara karşı korur, suya dayanıklı bir kaplama ve parlak bir görüntü verir. Derinin ömrünü uzatır. Esnektir, çatlama veya soyulma yapmaz. 2 kat tavsiye edilir ve katlar arası kurumaya bırakılır. Sağlığa zararlı maddeler içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

Deri ürünlerinizin parlaklığını koruyarak, daha uzun soluklu yeni gibi görünmesini sağlayacak deri verniği çeşitlerini sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Parlak ve Yarımat seçeneği bulunmaktadır. 120 ml, 250 ml, 500 ml, 750 ml ve 2 litre boyut seçenekleri ile ihtiyacınız olan miktarı kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Günümüz trendlerinden olan eskiyen mobilya ve eşyalarınızı yenileme çalışmalarınıza artık deri eşyalarınızı da dahil edebilirsiniz. Deri Verniği sayesinde yenileme çalışmalarınızda eşyalarınızın daha uzun süre kullanım kolaylığı sağlayacak, sağladığı parlaklık sayesinde yeni bir eşya havası katacaktır. Eskiyen deri eşyalarınızı yüksek ücretler ödemeden kendi zevkinize göre tasarlayabileceksiniz. 

Deri sandalye boyama, deri spor ayakkabı boyama, deri aksesuar boyama çalışmalarınızda ister boyaya karıştırarak isterseniz de boya sonrası uygulama olarak kullanabilirsiniz. Koruma amaçlı olarak da direk deri üzerine uygulama yapabilirsiniz. Eşyalarınızı çizilmelere ve darbelere karşı daha koruyucu hale getirecektir. 

Deri Verniği Kullanım Önerileri 

  • Deri eşya yenileme çalışmalarınızda boya işleminde Hybrid Multisurface serisi boyalarımızı kullanmanızı ve boyayı yarı yarıya su ile karıştırmanızı tavsiye ederiz. 3 kat boya uygulaması yapmalı ve katlar arası 24 saat beklemelisiniz. Boya uygulama sonrası yine 24 saat aralıklar ile Cadence Deri Verniği 2 kat uygulanmalı ve boya aksine daha bol uygulanmalıdır. 

  • Spor ayakkabı, mont, kemer vb. aksesuar boyamalarınızda boya içerisine boya miktarının 4/1 oranında su, 4/1 oranında da Deri Verniği ile karıştırarak uygulamanızı tavsiye ederiz. 

İhtiyacınız olan tüm malzemeler kapıda ödeme, güvenli online ödeme seçenekleri ile Sanatsal Hobi' de. 

Bir Yorum Yaz

120ML Deri Verniği

Tüm pürüzsüz deri yüzeylerde kullanılmak üzere su bazlı parlak deri verniği.Darbelere ve sıyrıklara karşı korur, suya dayanıklı bir kaplama ve parlak bir görüntü verir. Derinin ömrünü uzatır. Esnektir, çatlama veya soyulma yapmaz.

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 3

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Son görüntülenen

QR kodu

Menü