Bu kategoride toplam 20 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 20 ürün bulunmaktadır

One Stroke Fırçaları 

Cadence fırçalar sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından yapılarak amatör ve profesyonellerin, her türlü ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir.
Geniş ürün gamındaki farklı sap alternatifleri kullanım sırasında daha fazla kontrol olanağı sağlar.
Yüksek boya tutuş kapasitesi olan kaliteli fırçalarile her türlü sanat çalışmalarınızı zevkle yapabilir, kolayca temizleyebilir, uzun süre kullanabilirsiniz

One Stroke Fırçalar, çeşitli kıl yapısı ve boyutuna sahip birden fazla teknikte rahatlıkla kullanabileceğiniz fırça grubumuzdur. Basit one stroke gül yapımı, çiçek yapımı, yaprak çizimi vb. genel olarak bir cisim çiziminde sıklıkla tercih edilen fırçalardır. One Stroke tekniğinde de kullanılmak üzere Cadence tarafından üretilen One Stroke fırçaları sitemizden çok uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün. 

Sanatsal Hobi'den One Stroke fırçaları kolaylıkla sipariş vererek siz de çizimlerinizde kaliteli fırçalar sayesinde kusursuz görünümlü desenlere ulaşabilirsiniz. 

İhtiyacınız olan tüm malzemeler uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de ! Cadence One Stroke Fırça seti  Sanatsal Hobi'de. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü