• Home Dekor Transfer 25x35
  • Suluboya Kolay Transfer WCTC
  • Gülsün Ülkü Serisi
  • Geleneksel Serisi
  • Oleg Kulakov
  • Kumaş Transfer
  • Dantel Transfer
  • TELA TRANSFER

    33x46 Ölçülerinde Tela Transfer kağıtları Sanatsalhobi çalışmalarınızda,ahşap, polyester mobilya gibi yüzeylerde bütün halinde veya uygulama yapılacak objeye göre kesilerek parça parça kullanılabilir. İstenilen şekilde kesildikten sonra Tela Transferi altında bulunan kağıttan ayırarak uygulama yapılacak olan objeye yapıştırılır. Kendinden yapışkanlı olması sebebiyle kolayca yapışır, istenildiği taktirde yapıştığı yerden kaldırılarak farklı bir yere yapıştırılabilir. Delikli bir yapıya sahip olduğu için yapıştırılan yer ile Tela Transfer arasında hava kalmaz. Tela Transfer ürününü yapıştırdıktan sonra koruma altına almak için üzerine decoupage plus  tutkalı sürülmesi önerilir, vernik isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

sayfa başına
Bu kategoride toplam 436 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 436 ürün bulunmaktadır

HAZIR TRANSFER 

Cadence Hazır Transfer Nedir ?

Cadence Hazır Transferler hobi ve dekorasyon çalışmalarınızın kurtarıcı parçası olacak, kolay kullanımı ve binlerce model seçenekleri ile Sanatsal Hobi' de !

Tüm boyama ve dekorasyon çalışmalarınızda, çalışmalarınızı düz boyama standardından çıkaracak, hazır transferler sayesinde uygulayacağınız alanları hoş bir görünüme kavuşturacaktır. Mobilya yenileme çalışmalarınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz hazır transferler özellik zigon sehpa yenileme çalışmalarınızı, standart geleneksel bir görünümden çıkartarak daha modern çizgide bir görünüme ulaştıracaktır.
Özellikle ahşap tepsi boyama çalışmalarında kolay kullanımı sayesinde sıkılıkla tercih edilirler. Hazır Transfer modelleri www.sanatsalhobi.com.tr'de

Hazır Transfer Çeşitlerimiz

Kumaş Transfer; her türlü kumaş yüzeyde kolaylıkla uygulayabileceğiniz, kumaş renklendirme çalışmalarınızı da şekillendirecek ve desenli görünüme kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacaktır. Çiçek desenli, yazılı, hayvan figürlü ve çocuklar için çizgi karakterli birçok kumaş transfer bulunmaktadır. Kumaş transferleri uygulama yapacağınız alana yerleştirip, tersten ütülemeniz yeterlidir. Desen kumaşa bu şekilde transfer olacaktır.

Gülsün Ülkü Serisi; dekoratif çalışmalarınızı çiçeklendirecek, birbirinden güzel çiçek desenleri ile uygulama alanlarınıza şirin görünümler kazandıracaktır.

Oleg Kulakov; soft renk skalasından oluşan, çiçekli transfer grubudur.

Dantel Transfer; siyah ve beyaz renk seçenekleri ve boyut seçenekleri ile dekorasyon fikirlerinizde tercih edebileceğiniz transferlerdir. Adından da anlaşılacağı üzere dantel modelleri içerir. Tepsi boyama, mobilya yenileme, sehpa boyama çalışmalarınıza şıklık katacaktır.

Home Dekor Transfer; daha çok siyah beyaz görünümde yazılı ve çok fazla renk içermeyen transferlerdir. Uyguladığınız alanda klasik ve şık görünüm kazandırarak dekorasyon çalışmalarınızı çeşitlendirecektir.

Hazır Transfer Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle uygulama yapacağınız alanın temiz olması önemlidir.

Boyanması gerekiyorsa önceden boyanmalıdır.

Sonrasında uygulayacağınıza alana uygun kestiğiniz transferin ön yüzündeki jelatini çıkartılır.

Çevirerek uygulama alanınıza yapıştırın.

Arkasından ıslak bir sünger yardımıyla tümünü değecek şekilde ıslatın.

Kağıt yüzeyden ayrılıncaya dek ıslatmanız gerekir, sonrasında kağıdı yavaşça yüzeyden çıkartın.

Ve işleminiz tamam, akrilik vernikler ile destekleyerek uyguladığınız alanın daha sağlam olmasını sağlayabilirsiniz.


Tüm Hazır Transfer Modelleri uygun ödeme seçenekleri ile Sanatsal Hobi'de !

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü