Cadence H003 Eskimiş Beyaz Multisurface Akrilik Boya 500Ml

Cadence H003 Eskimiş Beyaz 500 ML

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 75 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 75 sadakat puanına ulaşacaktır. Alışverişiniz sonucunda 3,75 TL. kazanacaksınız.


Not: Lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...

SH1744

Yeni ürün

Cadence H003 Eskimiş Beyaz Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.

Daha Fazla Detaylar

75,00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Cadence H003 Eskimiş Beyaz Multisurface Hibrit Boya

Cadence Boya hobi çalışmalarında en çok tercih edilen boya markasıdır. Cadence H003 Eskimiş Beyaz boya tüm yüzeylerde kullanılabilir. H003 Eskimiş Beyaz Akrilik boya ile Ahşap, Cam, Porselen, Kumaş, Seramik, Deri ve Metal tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Diğer Cadence Akrilik Boya Çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. 

Cadence Multisurface Boya Özellikleri

  • Tüm yüzeylerde kullanılabilir

  • Hızlı kurur ve kokusuzdur

  • Leke tutmaz, yüksek dayanıklılık ve kapatıcılık özelliği vardır

  • Su tutmaz ve su geldiği zaman dağılma yapmaz

  • Astar ve zımpara gerektirmez

  • İç ve dış mekanda kullanılabilir

  • Sağlığa zararlı madde içermez

Cadence Multisurface Hibrit Boya Nasıl Uygulanır?

Uygulama yapılmadan önce mobilya yüzeyi sirkeli su ile yağdan, yapışkanlardan arındırılmalıdır. Daha sonra ruloya yüklediğiniz boyayı rulo tavasında azaltıp ince katlar şeklinde uygulama yapılır. Boyama yaptığınız yüzeyi tek katta kapatmaya çalışmayın. Tek kat yerine ince katlar halinde 3 katta kapatmaya çalışın. Boyadaki pürüzleri gidermek için katlar arasında sünger zımpara kullanın. Boyama işlemi bittikten en az 24 saat sonra vernik uygulama işlemi yapılır. Mat, yarı mat, parlak, kalın sır vernik, taş vernik uygulayabilirsiniz. Pürüzsüz bir vernik için zemine göre kes kullan süngeri, kadife rulo veya ipek fırça ile vernik uygulaması yapılabilir.

  • Ahşap mobilyalarda katlar arası 24 saat beklenmelidir. 

  • Seramik ve fayans uygulamalarda katlar arası en az 3 gün beklenmelidir. 

Cadence Multisurface Hibrit Akrilik Boyaları silikon polimerden üretilen boyalardır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Bir Yorum Yaz

Cadence H003 Eskimiş Beyaz 500 ML

Cadence H003 Eskimiş Beyaz Hibrit Multisurface Tüm Yüzeyler İçin Akrilik Boya 500ml Sanatsal Hobi'den satın alın! Şimdi sipariş verin, aynı gün kargoya verilsin.

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

QR kodu

Menü