• Sprey Kumaş Boyası Metalik

  Your Fashion shine  Su Bazlı yüksek kaliteli kalıcı metalik sprey kumaş boyasıdır. Parlak parıltılı tonlarda yumuşak dokulu textil ürünleri yaratabilirsiniz. Kokusuz yüksek pigmentli ve canlı renklerdedir. Renkler kolayca karışır . stencil , maskeleme ve benzeri teknikler için uygundur istenirse serbest daha değişik tekniklerde çalışılabilir. Tersten ütüleyip 30 derecede yıkayabilirisiniz.

 • Sprey Kumaş Boyası Your Fashion

  Kendi tarzınızı yaratabileceğiniz su bazlı sprey kumaş boyasıdır. Kokusuz ve canlı renklerdedir. Açık renkli ve pamuklu kumaşlarda açık renkten koyu renge doğru kullanılması tavsiye edilir. Stencil, maskeleme ve benzer teknikler için uygun olup istenirse serbest çalışılabilir.  Tersten ütüleyip  tersten max 40°C’de yıkayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez

 • Style Mat Kumaş Boyası

  Yüksek kalitede, dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı kumaş boyasıdır. Kumaş boyası boya pigmenti ve tutkal gibi bir bağlayıcının karışımıdır. Tüm kumaş türlerinin üzerinde her türlü desen çalışmalarında kullanılabilir. Kumaşlar mutlaka yıkanmış ve kuru olmalıdır. Uygulama yapıldıktan 1 gün sonra ütü ile 5 dakika sabitlenir. İnceltme yapılmaz. Renkler kendi arasında karışabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez

 • Dora Tekstil Metalik Kumaş Boyası

  Göz kamaştırıcı ışıltıya sahip , benzersiz parlaklıkta su bazlı metalik kumaş boyasıdır. Kumaş boyası boya pigmenti ve tutkal gibi bir bağlayıcının karışımıdır. Tüm kumaş türlerinin üzerinde her türlü desen çalışmalarında kullanılabilir. Kumaşlar mutlaka yıkanmış ve kuru olmalıdır. Uygulama yapıldıktan 1 gün sonra ütü ile 5 dakika sabitlenir. İnceltme yapılmaz. Renkler kendi arasında karışabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur.

 • Hi Lite Metalik Kumaş Boyası
  • Yüksek kalitede, dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı özel metalik kumaş boyasıdır.
  • Zemin rengine bağlı olarak farklı renk ve yanar döner ışıltıları verir.
  • Renk ışıltısını görmek için genellikle zemine siyah veya koyu renk kullanılır.
  • Kumaşlar mutlaka yıkanmış ve kuru olmalıdır.
  • Uygulama yapıldıktan 1 gün sonra ütü ile 5 dakika sabitlenir.
  • İnceltme yapılmaz.
  • Renkler kendi arasında karışabilir. Sabun ve su ile kolayca temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN71 normlarına uygundur.
sayfa başına
Bu kategoride toplam 116 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 116 ürün bulunmaktadır

Kumaş Boyası  

Cadence Kumaş Boyası Nedir?

Cadence Su Bazlı Kumaş Boyalarımız Tüm Kumaş Türlerinde Her Türlü Desen Çalışmalarında Kullanabileceğiniz Birçok Alternatif Çeşidi Bulunan Boyalarımızdır. 

Dekoratif çalışmalarınızda kendi tarzınızı yaratabileceğiniz, metalik seçenekleri ile kumaşlarınızı göz alıcı parçalar haline getirecek, su bazlı, kokusuz, yüksek pigmentli canlı renk seçenekleri bulunan boya çeşidimizdir. Kumaş Boyası boya pigmenti ve tutkal gibi bir bağlayıcının karışımıdır. Tüm kumaş türlerinde kullanıma uygundur. Stencil, maskeleme ve benzer teknikler için uygun olup, kumaş transferler ile veya dilerseniz serbest desen çalışmalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur. 

Kumaş Boyası Nasıl Kullanılır ? 

Sprey formda olan kumaş boyaları, fonksiyonel pompası ile kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Tersten ütüleyip max 30 derecede yıkanabilir.
Metalik kumaş boyası, style matt mat kumaş boyası, hologram kumaş boyaları fırça, ponpon sünger gibi ürünlerle rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Uygulama yaptıktan 1 gün sonra ütü ile tersten 5 dakika sabitlenir. Renkler kendi grubu içerisinde karıştırılabilir. İnceltme yapılmaz. 

Kumaş Boyası Çeşitlerimiz 

Sprey Kumaş Boyası; su bazlı sprey kumaş boyasıdır. Kokusuz ve canlı renk seçenekleri bulunmaktadır. Sprey formu ile kolayca uygulanır. 

Metalik Sprey Kumaş Boyası; su bazlı, yüksek kaliteli, kalıcı metalik sprey kumaş boyasıdır. Kaliteli fonksiyonel pompası ile kolaylıkla uygulayabileceğiniz boya çeşididir. 

Metalik Kumaş Boyası; göz kamaştırıcı ışıltıya sahip, benzersiz parlaklıkta su bazlı metalik kumaş boyasıdır. 

Style Matt Mat Kumaş Boyası; dekoratif amaçlı kullanıma hazır, su bazlı mat kumaş boyasıdır. Canlı ve pastel renk seçenekleri ile çalışmalarınızda göz alıcı olacaktır. 

Hi-Lite Metalik Kumaş Boyası; zemin rengine bağlı olarak farklı renk yanar döner ışıltılar veren metalik, su bazlı kumaş boyasıdır. Renk ışıltısını daha net görmek için zemin rengi siyah veya koyu renk seçilmelidir. 

Karanlıkta Parlayan Kumaş Boyası; gün ışığından veya herhangi bir aydınlatma cihazından bünyesine aldığı ışığı geri veren, gece karanlıkta parlayan su bazlı kumaş boyasıdır. 

Hologram Simli Kumaş Boyası; İçerisindeki holografik simler ile benzersiz bir renk cümbüşü ve parıltı sağlayan, su bazlı, kullanıma hazır, şeffaf hologram simli kumaş boyasıdır. 

Tüm kumaş boyası çeşitlerine, kumaş transferlere ve desen çalışmalarında kullanabileceğiniz stencil modellerine, kapıda ödeme, güvenli online ödeme gibi çeşitli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr 'den ulaşabilirsiniz. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü