LİF VARAK  GT-10 MOR ( GILDING TILSEN )

LİF VARAK GT-10 MOR ( GILDING TILSEN )

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 126 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 126 sadakat puanına ulaşacaktır. Alışverişiniz sonucunda 6,30 TL. kazanacaksınız.


Not: Lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...

SH8715

Yeni ürün

Lif Yaldız Modellerini  Her türlü zemin üzerinde yapılacak olan sanatsalhobi çalışmalarında farklı renkler kullanarak ürünün daha ilgi çekici olmasını sağlayacaktır.

Daha Fazla Detaylar

126,00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Lif Yaldız Modellerini  Her türlü ürün üzerinde yapılacak olan yenileme çalışmalarında yaldızlı renkler kullanarak ürünün daha ilgi çekici olmasını sağlayacaktır. Lif Yaldız boyalar,  altın, gümüş, bronz, bakır,rose gold,yeşil,kırmızı, farklı seçeneklerle yer alıyor. Efektif boyalar bölümümüzdeki Lif Yaldız ürünlerimizin kullanımı çok kolaydır. Uygulanacak olan yüzeye Süt Varak Mixion ya da Boyutlu Varak Mixion kullanarak yapıştırabilirsiniz. Kullanılacak ürün türüne göre vernik altına ve vernik üstüne rahatlıkla uygulanabilmektedir. Eski ürünlerinize farklı bir hava katabilir ve onların yeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizdeki Ürünlerimiz www.sanatsalhobi.com.tr  online alışveriş sitemizde, tüm ürünler üzerinde yapılabilecek her türlü yenileme çalışmaları için gerekli olan boyalara yer veriyoruz. En çok tercih edilen ürünler arasında ise Lif Yaldız ürün çeşitleri yer almaktadır. Dünya çapında bir üne kavuşmuş olan yerli markamız Cadence firmasının yeni çıkardığı bir ürün olan Lif Yaldız ürünümüzü sizlere sunmaktan gurur duyarız. Lif Yaldız ürünlerimiz tüm ürün çeşitlerine uyumlu 13 farklı renkte siz sanatsalhobi severlerin kullanımına sunulmuştur.. Sitemizin ürün arama bölümüne lif yaldız yazmanız yeterlidir.  Güvenli Ödeme Web sitemizde online satış işlemleri için 3D secure güvenlik sertifikasını bulunduruyor ve müşterilerimizin güvenli ödeme imkanları sunuyoruz. Lif Yaldız ürünlerinizi sitemizden kredi kartına taksit seçenekleri ile alabilirsiniz. Sitemiz ödeme bölümünde sizlere anlaşmalı olduğumuz bankaları ve bu bankalar için uyguladığımız taksit seçeneklerini gösteriyoruz. Ödeme işlemleri için kendinize uygun seçenekten faydalanabilir ve hızlı ödeme yapabilirsiniz. Uygulandığı yüzeyden kesinlikle çıkmaz ve kararma yapmaz. Çok parlak görünüme sahiptir. Daha detaylı bilgiler için ürün ambalajın etiketin altında inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

LİF VARAK GT-10 MOR ( GILDING TILSEN )

Lif Yaldız Modellerini  Her türlü zemin üzerinde yapılacak olan sanatsalhobi çalışmalarında farklı renkler kullanarak ürünün daha ilgi çekici olmasını sağlayacaktır.

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 11

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

QR kodu

Menü