Bu kategoride toplam 7 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 7 ürün bulunmaktadır

Beton Efekti Rölyef Pasta 

Beton Efekt Rölyef Pasta Nedir ?

Emici olan veya olmayan tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılan, uygulandığında beton görünüm oluşturan çok özel bir rölyef pasta çeşididir. Genellikle dizayn ve dekoratif amaçlı kullanılan Beton Efekt Rölyef Pasta 250 ml ve 3 kg ambalajları ile satılmaktadır. Su bazlı, sağlığa zararlı madde içermeyen bu ürün ile tasarımlarınızda farklı boyutlar elde edebilirsiniz. 

Sanatsal hobi çalışmalarınızda ve özellikle duvar tasarımlarında sıklıkla tercih edilen bir üründür. Duvar çalışmalarında tuğla görünümlü stencillar ile duvarlarınızda doğal tuğla görünümü oluşturabilir, ufak renklendirmeler ile dekorasyon çalışmalarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. 

Beton Efekt Rölyef Pasta Nasıl Kullanılır ?

-Uygulama yapacağınız alanın tozdan kirden arındırılmış olması gerekmektedir. 

-Stencil ile uygulama yapacaksanız geçici stencil yapıştırıcı veya kağıt bantlar ile uygulama alanınıza stencil ürünü sabiteyin. 

-Ardından spatula veya sert bir cisim ile Beton Rölyef Pastayı yüzeye dikkatlice uygulayın. 

-Kurumadan stencilı yüzeyden kaldırın. 

-Serbest desen çalışmalarında ise sünger yardımıyla tamponlama yapılarak da doğal görünümler elde edilebilir. 

-Uygulama sonrası kuruma tamamlandıktan sonra renklendirmeler ve efektlendirme ile tasarımlarınızı farklı görünümlere ulaştırarak ortamlarınızı göz alıcı hale büründürebilirsiniz.

Beton Efekt Rölyef Pasta Sanatsal Hobi'de !

Cadence Beton efekt rölyef pasta ile çalışmalarınızda beton görünümüne ulaşmak, özellikle duvarlaınızda farklılık oluşturabileceğiniz tasarımlar oluşturmak artık çok kolay.Uygun fiyat, güvenli ödeme, hızlı kargo seçenekleri ile Cadence Beton Efekt Rölyef Pasta çeşitlerine www.sanatsalhobi.com.tr'den olaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü