Bu kategoride toplam 3 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 3 ürün bulunmaktadır

Cam Simli Rölyef Pasta 

Simli Cam Rölyef Pasta Nedir ?

Tüm cam yüzeylerde boyut efekti kazandırmak için kullanılan, ultra simli cam rölyef pastalardır. Kuruduğunda transparan simli görünüm oluşturur. Stencil ile hazır desen ve serbest desen çalışmaları ile şekillendirilebilir. Spatula, fırça veya sünger vb. ürünler ile kolaylıkla uygulanabilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE&EN71 normlarına uygundur.

Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızı cam yüzeylerde de devam ettirebileceğiniz, cam yüzeyler için özel tasarlanmış ürünler ile tasarımlarınızı camlara da aktarabilirsiniz. Yoğun simli görünümleri ile cam çalışmalarınızın da göz alıcı görünmesi Cam Rölyef Pastalar ve Cam Boyaları ile mümkün. 

Simli Cam Rölyef Pasta Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle uygulama yapacağınız alanın tozdan kirden arındırılmış olması gerekmektedir. İsteğinize bağlı olarak öncesinde cam boyaları ile tüm yüzeyi veya belirli kısımları boyayabilirsiniz. Dilerseniz cam yüzeyi temizledikten sonra direk olarak Simli Cam Rölyef Pastayı da uygulayabilirsiniz. 

Ardından görmek istediğiniz desene göre yine ister hazır stencil kalıplar ile isterseniz de fırça ve çeşitli ürünler yardımıyla özgün desenler şeklinde uygulama yapabilirsiniz. 

Kuruma süreleri uygulanan rölyef pasta kalınlığına göre değişmektedir. Fırça, spatula ve herhangi bir yere değen rölyef pastayı temizlemek için su ve sabun kullanmanız yeterlidir. 

Simli Cam Rölyef Pasta Renkleri Sanatsal Hobi'de !

Özgün tasarımlarınızı cam yüzeylere de kolaylıkla yansıtabileceğiniz craft sektörünün öncü markası Cadence tarafından özel olarak üretilmiş ve siz müşterilerin beğenilerine sunulmuştur. Cadence art ürünlerini hızlı kargo, güvenli ödeme seçenekleri, uygun fiyata garantisi ile Sanatsal Hobi müşterilerine ulaştırmak için çalışmaktadır. 

İhtiyacınız olan tüm malzemeler avantajlı fiyat seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü