Bu kategoride toplam 21 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 21 ürün bulunmaktadır

Fashıon Kumaş Pasta 

Fashion Kumaş Pasta Nedir ?

Cadence Fashion Kumaş Pasta canlı ve metalik renklerde kumaş yüzeylerde boyut efekti oluşturmak için kullanılan su bazlı akrilik kumaş rölyef pastadır. Sanatsal Hobi çalışmalarınızı kumaş yüzeylerde de devam ettirebileceğiniz, sağlığa zararlı madde içermeyen rölyef pasta çeşididir. 

Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızı kumaş yüzeylerde de uygulayabileceğiniz çok özel ürünlerdendir. Kendi aralarında karıştıralarak farklı renkler elde edilebilir. Dilerseniz stencil ile kalıp desen çalışmaları, dilerseniz de özgün desen çalışmaları ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spatula, fırça vb. tüm ürünler ile kullanıma uygundur. Uygulama sonrası kumaş boyaları ile renklendirme de yapılabilir. 

Fashion Kumaş Pasta Çeşitleri 

Cadence Fashion Kumaş Pasta çeşitleri benzersiz renk skalası, canlı ve metalik görünümleri ile uygulama alanlarınızı göz alıcı parçalar haline ulaştıracaktır. Tüm renk seçeneklerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fashion Kumaş Pasta çeşitleri uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de !

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü