Bu kategoride toplam 5 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 5 ürün bulunmaktadır

Kumaş Metalik Rölyef Pasta 

Metalik Kumaş Rölyef Pasta Nedir ?

Kumaş yüzeylerde boyut efekti vermek amacı ile kullanılan, kuruduğunda metalik görünüm veren su bazlı akrilik metalik kumaş rölyef pasta çeşididir. Stencil kabartma desen ve serbest desen çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir. Spatula, fırça ve sünger vb. ürünler ile desenlendirme çalışmaları rahatlıkla yapılabilir. Sağlığa zararlı madde içermez. Su ve sabun ile kolaylıkla temizlenir. 

Kumaş yüzeylerde de hobi ve dekorasyon çalışmalarınızı uygulayabileceğiniz, uygulandığı yüzeylerde kusursuz metalik görünümde boyutlar oluşturarak dikkat çekici görünümler ile ortamlarınızın havasını değiştirecek ürünlerdir. Altın, gümüş, bakır, inci ve şampanya renk seçenekleri bulunur. Birbirleri ile karıştırılarak farklı renk kombinasyonları oluşturulabilir. 

Metalik Kumaş Rölyef Pasta Nasıl Kullanılır ?

Her çalışmalarımızda olduğu gibi öncelik olarak uygulama yapacağınız yüzeyi tozdan kirden arındırılmış olması gerekmektedir. Kumaş yüzeylerde uygulama öncesi yıkayıp ütülemiş olmanız gerekmektedir. 

Sonrasında tercihinize bağlı olarak ister hazır desen stencil kalıplar ile isterseniz serbest desen çalışmaları ile kumaşlarınıza boyut kazandırabilirsiniz. Birden fazla renk kullanarak farklı kombinler oluşturabilirsiniz. 

Desen verme işleminiz bittikten 24 saat sonra kumaş yüzeyi tersten ütüleyerek sabitleme yapmanız gerekmektedir.

Metalik Kumaş Rölyef Pasta Sanatsal Hobi'de !

Sanatsal hobi ve dekorasyon çalışmalarınızı kumaş yüzeylerde de devam ettirebileceğiniz, kumaş tasarımları için özel olarak tasarlanmış, sağlığa zararlı madde içermeyen kumaş boyama ürünleri uygun fiyat, güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü