Bu kategoride toplam 5 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 5 ürün bulunmaktadır

Metalik Rölyef Pasta 

Metalik Rölyef Pasta Nedir ?

Cadence Metalik Rölyef Pasta metalik renkler barındıran tüm sert yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilen, uygulandığında doku ve boyut oluşturan ve metalik ışıltılar veren rölyef pasta çeşididir. Stencil kabartma ve serbest desen kabartma çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir. 

Ham ahşap, mdf, polyester, seramik, duvar, cam vb. tüm yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilir. Duvar dekorasyon, mobilya yenileme, obje boyama, ahşap boyama vb. çalışmalarınızda boyutlu ve metalik görünümleri Metalik Rölyef Pastalar sayesinde rahatlıkla oluşturabilir, tasarımlarınızı göz alıcı konuma ulaştırabilirsiniz. 

Metalik Rölyef Pasta Nasıl Kullanılır ?

-Öncelikle uygulama yapacağınız alanın temiz ve kuru olması önemlidir.

-Ardından stencil ile çalışılacak ise stencil modeli yüzeye stencil yapıştırıcı veya kağıt bant ile sabitlenmelidir. ak

-Stencil üzerinden spatula veya sert bir cisim yardımıyla orantılı miktarda Metalik Rölyef Pasta uygulanır ve stencil kalıp çıkartılır. 

-Serbest desen çalışmalarında da yine fırça, spatula ve sünger kullanılarak özgün tasarımlarınızı uygulama alanlarınıza yansıtabilirsiniz. 

-İlk kuruma 1-2 saatte gerçekleşmekte tam kuruma için ise 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

-En son işlem olarak verniklenerek uygulama alanınızı darbelere karşı daha koruyucu hale ulaştırabilirsiniz. 

Metalik Rölyef Pasta Çeşitleri Sanatsal Hobi'de !

İnci, Şampanya, Altın, Gümüş ve Bakır renk seçeneklerinden tasarımlarınıza en uygun olanı seçerek hobi ve dekorasyon çalışmalarınızı göz alıcı parçalar haline kolaylık getirebilirsiniz. 

Cadence Metalik Rölyef Pasta çeşitleri uygun fiyat garantisi, kapıda ödeme ve güvenli online ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü