KS140 Silüet Stencil

KS140 Silüet Stencil

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 13 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 13 sadakat puanına ulaşacaktır. Alışverişiniz sonucunda 0,65 TL. kazanacaksınız.


Not: Lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...

SH4693

Yeni ürün

13,50 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi
Siluet Stencil Koleksiyonu özellikle yüzeylere boyanın geçmesini önlemek için tasarlanmıştır. Stencildaki imajın etrafı boyanarak şablon kaldırıldığında boyanmayan kısımlar bir siluet oluşturur.
Cadence’in yeni ürünü olan Your Fashion Sprey Kumaş Boyası kullanılarak kendi modanızı, çarpıcı, eşsiz ve büyüleyici tasarımlarınızı yaratabilirsiniz.
Cadence ürün gamındaki Boyutlu Boncuk Boyalar, Renkli İnciler, Pirinç Kağıtlar, Shake & Gilt Sıvı Simi katmanlar halinde kullanarak Mix Media sanatını tüm kumaşlarınıza uygulayabilirsiniz.
Siluet Stencil Koleksiyonu farklı bir çok tekniğin yanısıra mix medya tuval yapımı, scrapbooking veya 
kağıt kart yapımında da kolaylıkla kullanılabilir. 
Şablonu yüzeye yerleştirdikten sonra Cadence akrilik veya kumaş boyaları ile spray püskürtme, stencil fırçası ile darbeli boyama, rulo veya spatul ile uygulama yapılabilir.
Bu koleksiyon her türlü yüzeyde bir çok kez kullanılan özel hammaddeden üretilmiştir. Kolayca deforme olmaz.
Bütün olarak arka planda veya parçalar halinde de kullanılabilir.
Daha profesyonel bir görüntü için şablonun arka yüzeyine geçici yapışkanlık sağlayan Cadence Stencil Sprey Yapıştırıcısı sıkınız.
Projeniz tamamlandığında  Cadence Kolay Stencil Sprey Temizleyici ile tüm boya ve yapışkan artıklarını pratik ve hızla temizleyebilirsiniz. Bu şekilde şablonunuzu defalarca yeni alınmış gibi kullanabilirsiniz. 
Şablonunuzu katlamadan  saklayınız.

Bir Yorum Yaz

KS140 Silüet Stencil

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Son görüntülenen

QR kodu

Menü