• Dekopaj Plus

  Kağıt, kumaş ve özellikle pirinç kağıt dekopaj gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp yapıştırılır.10-20 dakika sonra kuruduğunda işlem desen üzerine tekrar uygulanır.  Su ve sabunla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur. 

  Dekopaj Plus Nedir ?

  Cadence Dekopaj Plus Tutkalı, ahşap, mdf, polyester, kağıt, mobilya vb. boyanmış yüzeylere pirinç dekopaj kağıdı ve türevi ürünleri yapıştırmak amacıyla kullanılan bir yapıştırıcı çeşididir. Kokusuzdur. Su ve sabun ile kolaylıkla temizlenebilir. 

  Sanatsal çalışmalarınızda, hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda şık ve göz alıcı parçalar oluşturmak için kullanılan birbirinden güzel pirinç dekopaj kağıtları Dekopaj Plus Yapıştırıcısı sayesinde yüzeylere kolaylıkla yapıştırılabilir. 

  Dekopaj Plus Nasıl Kullanılır ? 

  -Öncelikle uygulanacak yüzeyin tozdan ve kirden arındırılmış olması gerekmektedir.
  -Uygulama yapılacak alanın boyanması gerekiyorsa boyanmış olmalıdır.
  -Sonrasında dekopaj yapılacak yüzeye zemin fırçaları yardımıyla Dekopaj Plus Yapıştırıcı sürülür.
  -Ardından seçtiğiniz Cadence Pirinç dekopaj kağıdı veya diğer ürün yüzeye yapıştırılır.
  -Yapıştırılan resim üzerine zemin fırçaları yardımıyla tekrar Dekopaj Plus sürülür ve kurumaya bırakılır.
  -Su bazlı vernikler ile verniklenmeye uygundur. 

  Dekopaj Plus 90 ml, 150 ml ve 250 ml boyut seçenekleri uygun fiyat ve güvenli ödeme avantajlarıyla www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

 • Transfer Dekopaj


  Transfer Dekopaj Medium; dekoratif resim, renkli fotokopi veya kumaşların görüntüsünü diğer bir yüzeye (tepsi gibi) transfer eden özel bir sıvıdır. Zemin katın mutlaka beyaza boyanması gerekmektedir. Su ve sabun ile temizlenir. 

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda zeminlerde görsel yapıştırmak için bu teknik ve yapıştırıcı kullanılmaktadır. Genellikle düz zeminlerde tercih edilen resim, fotoğraf vb. görsellerin yüzeye transfer edilmesine yarayan su bazlı, kokusuz, sağlığa zararlı madde içermeyen bir yapıştırcıdır. 

  Transfer Dekopaj Medium uygun fiyatlar, güvenli ödeme seçenekleri ile Sanatsal Hobi'de. 

 • Slime Jel

  Slime Oyun Jeli su bazlı, kokusuz, sağlığa zararlı madde içermeyen, hazırlanışı kolay ve çabuk olan çocukların duyularını geliştiren, eğitici ve öğretici bir oyun malzemesidir. 

  Oyun jelini hazırlamak için yarım çay kaşığı boraks (jel kıvamını veren malzeme) 1 bardak ılık su içinde eritilir. Bir ölçü jel, 1 ölçü su  alınarak içine hazırlanan borakslı çözelti devamlı karıştırılarak ilave edilir ve çabucak kuvvetli oyun jeli kıvamını alır. Önceleri jel gibi hareketli olan malzeme kurudukça zıplamaya başlar. Kapalı kapta saklanırsa 3-4 hafta kullanılabilir. İsteğe göre daha sıvı veya koyu olarak hazır hazırlanabilir. EN 71 sertifikalı Cadence ürünleri ile renklendirilebilir. Su ve sabun ile kolayca temizlenebilir. Sağlığa zararlı madde içermez.

 • Magic Fix
  Su bazlı, kuruyunca şeffaf olan çok kuvvetli bir yapıştırıcıdır. Özellikle cam, seramik ve polyester ürünlerin mdf objelere yapıştırılmasında kullanılır.

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızın vazgeçilmelerinden bir olan bu yapıştırıcılar sayesinde cam, polyester, seramik, alçı vb. ürünleri ahşap üzerine rahatlıkla yapıştırıp özgün tasarımlarınızı çalışmalarınıza yansıtabilirsiniz. Sadece cam vb. ürünlerin değil ahşap ürünlerde de kuvvetli birleştirme ve yapıştırma sağlayacak bir üründür. Kuruduğunda tamamen şeffaflaşır. Tutkal değen alanlar boya ile boyanabilir. 

  Cadence Magic Fix 50 ml Ultra Yapıştırıcı uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de.
 • Glassbond cam yapıştırıcı

  Su bazlı, kuruyunca şeffaf olan, özellikle cam, porselen ve Swarovski taşların cama ve porselene yapıştırılmasında kullanılır. Çok kuvvetli bir yapıştırıcıdır.  Su ve sabunla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur. 

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarınıza şık bir boyut kazandırmak üzere cam, swarovski, kristal vb. ürünleri cam ve porselen yüzeylere yapıştırarak, uyguladığınız alanların bulunduğu ortamda ışıltılı ve göz alıcı parçalar haline gelmesini sağlayacaktır. 

  Glassbond Cam Yapıştırıcı Sanatsal Hobi'de.

 • Kumaş Aplike

  Kumaşı kumaşa yapıştırmak için kullanılan özel mediumdur. Pamuklu kumaşlarda kullanılır. Su ve sabun ile kolaylıkla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. 


  Kumaş Aplike Nedir ? 

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarında ahşap, mobilya, cam, polyester, seramik vb. yüzeyler haricinde kumaş üzerinde de yenileme ve dekorasyon çalışmaları sıklıkla tercih edilmektedir. Dekorasyon çalışmalarında büyük kolaylık ve yardım sağlayan yapıştırıcılar elbette kumaş ürünler için de Cadence tarafından üretilmiş, dekorasyon fikirlerinizin kurtarıcı yardımcıları olmuştur. Kumaş Aplike kumaş ürünlerin birbirlerine yapıştırılması amacı ile kullanılan çok özel bir yapıştırıcıdır. 

  Kumaş Aplike Hangi Alanlarda Nasıl Kullanılır ?

  -Kumaş türü ürünlerde kullanılır. 
  -Fırça yardımıyla uygulanacak alana sürülür ve yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. 
  -24 saat sonra kumaş yüzey tersten ütülenerek uygulama sabitlnmelidir.
  -Sonrasında 30 derecede rahatlıkla yıkanabilir 

  Kumaş Aplike Yapıştırıcı çeşitleri uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de.

 • Polimer Tutkalı

  Polimer Tutkalı Nedir?

  Polimer Tutkalı; çiçek yapımında kullanılan özel bir tutkaldır. Kuruyunca şeffaflaşan su bazlı, kokusuz tutkaldır. Su ile inceltilebilir. Su ve sabun ile temizlenir.  

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda belirli cisimleri yapıştırmak amacı ile kullanabileceğiniz kuruyunca şeffaflaşan çok özel bir tutkaldır. Kolay kullanımı, avantajlı boyut seçenekleri ile hemen Sanatsal Hobi'den satın alabilir çalışmalarınıza bir an önce farklılıklar katmaya başlayabilirsiniz. 

  Polimer Tutkalı Nasıl Kullanılır? 

  -Uygulama yapacağınız fırça yardımıyla uygulayabilirsiniz. Kullanım çeşidi uygulama alanınıza göre değişiklik gösterecektir. Bir miktar sıkarak veya fırça yardımıyla uygulayarak dilediğiniz sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

 • Stencil Yapıştırıcısı

  Cadence Stencil Yapıştırıcısı; geçici yapışkanlık gereken tüm işlerinizde kullanabilirsiniz. Kumaş, ahşap, cam, metal, seramik, porselen ve benzeri yüzeyler üzerine stencil uygulaması için mükemmel bir yapıştırıcıdır.  

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızı renklendirmek ve şekillendirmek için bazı yardımcı ürünler kullanılır. Bu yardımcı ürünlerden Stencil ürünleri hazır kalıp formunda plastik bir malzemeden üretilmiş defalarca kullanılabilcek ürün grubudur. Binlerce çeşit modeli bulunur. Bu Stencil ürününü uygularken geçici olarak yüzeye tutunmasını sağlamak üzere Stencil Yapıştırıcısı kullanılır. Stencil Yapıştırıcısı geçici yapışkanlık sağlayarak yüzeyde daha kolay uygulama yapmanız sağlayacak, boyanın alta taşmasını engelleyecek ve daha düzgün desenler ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. 

  Stencil Yapıştırıcısı Nasıl Kullanılır ?

  -Öncelikle uygulama yapacağınız alanın temiz ve kuru olması önemlidir. 
  -Seçtiğiniz stencilın arka tarafına Stencil Yapıştırıcısı sıkılır. 
  -Birkaç dakika stencilı sallayarak yapışkanın tutunmasını sağlamalısınız.
  -Ardından yüzeye yapıştırarak boya uygulaması yapabilirsiniz. 
  -Boya işlemi bittikten sonra herhangi bir köşesinde tutarak yüzeyden çıkartabilirsiniz.  

  Binlerce model Stencil ve yapıştırmak için kullanacağınız Stencil Yapıştırıcısı www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

 • Peçete Aplike

  Peçete tekniğinde peçetelerin her türlü yüzeye yapışmasını sağlayan özel bir mediumdur. Açık renkli yüzeylerde kullanılabilir.  Su ve sabunla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur.

  Sanatsal hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda ahşap, mdf, seramik, polyester, mobilya vb. sert yüzeylere rahatlıkla uygulanabilen peçete tekniğinde kullanılan, birbirinden güzel desenli peçetelerin yüzeye rahatlıkla yapıştırılmasını sağlayan çok özel bir mediumdur. 

 • Şeffaf Craft Tutkalı

  Şeffaf Craft Tutkalı; su bazlı kuruyunca şeffaf olan, esnek ve çok kuvvetli bir tutkaldır. Özel formülü kalın ve güçlü yapışkanlık gerektiren projelerde rahatlıkla kullanılır. Hem çocukların, hem yetişkinlerin kullanımı için uygundur. okul projeleri için de ideal bir üründür.  

  Kuruduğunda şeffaflaşması sayesinde boncuk, dantel vb. ince işlik ve görsel gerektiren çalışmalarda da rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede tüm hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda yapıştırmak amaçlı kullanacağınız hemen hemen her şeyde Şeffaf Craft Tutkalı yardımcınız olacaktır. 


  Şeffaf Craft Tutkalı Nasıl Kullanılır ?

  -Kolay uygulanabilir sivri uçlu başlığı sayesinde uygulama alanınıza ihtiyacınız doğrultusunda sıkmanız yeterlidir. Aynı zamanda fırça yardımıyla da kullanılmaya da uygun bir üründür. 

  Şeffaf Craft Tutkalı en ucuz fiyat garantisi ile www.sanatsalhobi.com.tr'de.

 • Petal Porselen

  Kağıt, kumaş, çiçek ve benzeri malzemelerin sertleştirilmesinde kullanılır. Porselen görünümü verir. Sertleştirdikten sonra üzerine akrilik boya ile çalışma yapılabilir. Kuruduktan sonra şeffaflaşır Su ve sabunla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur. 

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda, kumaş türevi yüzeylerde de dekorasyon yapmanızı kolaylaştıracak belirli malzemeler bulunur. Petal Porselen ile artık kumaşlarınızın veya hali hazırda kullanıp sıkıldığınız dantel vb. kumaş yüzeyleri bir kalıp yardımıyla sertleştirerek bambaşka bir görünüme ulaştırabilirsiniz.  Petal Porselen ile kumaşa şekil vermek çok kolay. Uygulama adımlarını takip ederek eski kumaşlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

  Petal Porselen-Kumaş sertleştirici uygun fiyat seçenekleri ile Sanatsal Hobi' de. 

  Petal Porselen Nasıl Kullanılır?

  1. Derin bir kap içerisinde bir miktar petal porselen ve 3/1, 4/1i'i kadar su ile karıştırılır. Ne kadar su eklerseniz sertleşme o kadar azalacaktır. Tercihinize göre su eklemeyebilirsiniz.
  2. Hazırlamış olduğunuz kumaş parçalarını kap içerisinde karışım her yerine değecek şekilde karıştırmalısınız.
  3. Ardından kalıp olarak kullanacağınız yüzeye kumaş parçalarını veya kumaşı yerleştirin.
  4. Kalan sıvıyı fırça yardımıyla kumaş parçalarının üzerine uygulayabilirsiniz.
  5. Sonrasında kuruma için bıırakılacaktır.
  6. Tam kuruma sağlandığında Petal Porselen şeffaflaşacaktır. Tam kuruduktan sonra kalıptan çıkartarak dilediğiniz alanda konumlandırabilirsiniz.

 • Süt Varak Mixion

  Su bazlı varak yapıştırıcısıdır. Gerçek varak ve imitasyon varak çalışmalarında kullanılır. Kullanıma hazırdır. 120 ml ve 250 ml ambalajları bulunmaktadır.  Su ve sabunla temizlenir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur. 

  Tüm sanatsal hobi çalışmalarınızda, dekorasyon ve yenileme çalışmalarınızda esyalarınızı veya objelerinizi daha göz alıcı ve avangart bir görünüme kavuşturmak için kullandığınız Yaprak varak, rulo varak vb. varak çeşitlerini uygulamak için bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyarsınız. Süt Varak Mixion bu konuda ihtiyacınızı karşılayacak yapıştırıcı grubudur. Süt Varak Mixion ile eşya veya objelerinize varak uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. 

  Süt Varak Mixion Nasıl Kullanılır ?

  -Öncelikle uygulama yapacağınız alanın boyanması gerekiyorsa boyanmış, temiz ve kuru olması önemlidir.
  -Ardından varak uygulaması yapacağınız alanlara Süt Varak Mixion'u bir zemin fırçası yardımıyla uygulayınız. 
  -Süt Varak Mixion tamamen şeffaflaşınca varak uygulamasını hassas varak fırçaları ile uygulayabilirsiniz. 
  -Tamamen şeffaflaşma süresi yaklaşık olarak 15-20 dakikadır.

  İhtiyacınız olan tüm malzemeler uygun fiyat garantisi, %100 müşteri memnuniyeti sağlayan www.sanatsalhobi.com.tr'de !

 • Porselen Peçete Yapıştırıcısı

  Porselen Peçete Yapıştırıcısı; su bazlıdır, porselen üzerine peçete yapıştırma tekniğinde kullanılır. Su ve sabun ile temizlenir. 

  Cam, porselen vb. yüzeylere peçete uygulamasında kullanılan, kuruduğunda sertleşen çok özel bir mediumdur. Hem dekoratif hem de günlük kullanımda tercih edebileceğiniz porselen kupa desenlendirme, cam tabak desenlendirme çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz model peçete ürününü porselen ve cam gibi yüzeylere bu ürün sayesinde kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Peçete yerine pirinç dekopaj kağıdı da tercih edilebilir. 

  Porselen Peçete Yapıştırıcısı Nasıl Kullanılır ?

  • Uygulama yapğacağınız yüzeyin temiz ve kuru olması gerekmektedir. 
  • Ardından seçmiş olduğunuz peçeteyi katlarından ayırarak en üst katmanı yüzeye uygulamanız gerekmektedir. 
  • Herhangi bir boş kaba dökmüş olduğunuz Porselen Peçete yapıştırıcısını fırça yardımıyla peçete üzerine içten dışa şeklinde uygulayınız. 
  • Uygulama bittikten sonra fön makinası ile hızlıca kurutabilir veya doğal kurumaya bırakarak yaklaşık 1 saatte kuruma sağlanmış olacaktır. 

  Cadence Porselen Peçete Yapıştırıcı en uygun fiyat avantajıyla www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

 • Boyutlu Varak Mixion

  Boyutlu Varak Mixion; su bazlı, boyut oluşturabilen, rulo varak mixionudur. Tamamen şeffaf hale geldiğinde rulo varak uygulanabilir. Su ve sabun ile kolaylık temizlenir. 

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarında sıklıkla tercih edilen varak ile süsleme çalışmalarında kullanılan bir diğer varak yapıştırıcısı çeşididir. Diğer varak yapıştırıcılarından ayrıldığı nokta uygulandığında boyut oluşturmasıdır. Serbest desen ve stencil ile şekillendirme çalışmaları yapılabilir. 

  Boyutlu Varak Mixion Nasıl Kullanılır ?

  -Öncelikle uygulama yapacağınız alanın temiz, kuru ve boyanması gerekiyorsa boyanmış olması gerekir. 
  -Sonrasında seçmiş olduğunuz stencil şablon uygulama alanına yapıştırılır. 
  -Spatula yardımıyla Boyutlu Varak Mixion uygulanır ve stencil şablon kaldırılır. 
  -Boyutlu Vraak Mixion tamamen şeffaflaştığında varak uygulamasına geçilir.
  -Genellikle tercih edileni Rulo varaktır. Yapıştır-çek tekniği ile varak uygulaması yapılır. 
  -Boyutlu Varak Mixion kumaş yüzeylerde de kullanılabilir. 

  Cadence Boyutlu Varak Mixion çeşitleri en ucuz fiyatlarıyla Sanatsal Hobi'de. 

 • Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı


  Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı; su bazlı kumaş dekopaj yapıştırıcısı, koruyucu ve sabitleyicidir. Çabuk kurur ve birden fazla tabaka halinde fırça veya sünger ile uygulanabilir. Yapıştırılan tasarımlar kalıcı hale gelir. Tersten ütülenerek sabitlenir. Makinada veya elde yıkanabilir. Kuruduğunda şeffaflaşır. Sabun ve su ile temizlenir.  

  Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızı kumaş yüzeylerde de mümkün kılan ürünlerden Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı, binlerce model pirinç dekopaj kağıtlarından en beğendiklerinizi kumaşa yansıtabilmenizi sağlar. Kolay uygulaması sayesinde dilediğiniz kumaşlarınızı da bu şekilde desenlendirebilirsiniz. 

  Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı Nasıl Kullanılır ?

  -Öncelikle uygulama yapacağınız kumaş yüzeyin temiz ve kuru olması gerekmektedir. 
  -Sonra kumaş yüzeyi ütü ile birkaç dakika ütüleyin.
  -Ardından seçmiş olduğunuz pirinç dekopaj kağıdını kesilmesi gerekiyorsa uygun ölçülerde keserek hazırlayın. 
  -Bir alanda veya herhangi bir kaba Cadence Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısını dökün.
  -Fırça yardımıyla uygulama yapacağınız alana sürün. Yapıştırıcıyı pirinç dekopaj kağıdının hem altına hem üstüne sürmeniz gerekecektir. 
  -Önce altın sonra üstüne sürerek ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz önce altına sürüp pirin dekopajı yapıştırdıktan sonra üzerine sürmeniz de uygun olacaktır. 
  -Bir fön makinası yardımıyla kurutma işlemi yapılır. Ve 24 saat sonra tersten ütülenerek desen kumaşa sabitlenir. 
  -30 derecede yıkanabilir. 

  Cadence Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı online ödeme seçenekleri, en uygun fiyat garantisi ile Sanatsal Hobi'de. 

 • Hızlı Yapıştırıcı

  Globmann Hızlı yapıştırıcı sağlam ve kuvvetli yapışan aerosol tipi bir yapıştırıcıdır. Ahşap, Meta,l Plastik, Cam gibi hertürlü yüzeylerde hızlı yapışır.

Bu kategoride toplam 28 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 28 ürün bulunmaktadır

YAPIŞTIRICILAR 

Cadence Yapıştırıcılar 

Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda, mobilya yenileme çalışmalarınızda ufak dokunuşlar ve parçalar ile benzersiz güzellikte ürünler üretmek amacıyla ek malzemeleri birbirine tutundurmak için kullanılan farklı çeşitleri bulunan iki farklı ürün arasında bağlayıcılık görevi gören kıvamlı ürünlerdir. 

Hemen hemen yaşam alanlarımızın tümünde ihtiyacımız olan iki ayrı parçayı birbirine tutundurmak için kullandığımız ürünler Yapıştırıcı olarak adlandırılmaktadır. Bunun yanı sıra daha dekoratif amaçlar doğrultusunda oluşturulan yine aynı görevi gören fakat daha benzersiz ürünler ortaya çıkarmamızda bize yardımcı olan yapıştırıcılar da bulunmaktadır. 

Yapıştırıcı Çeşitleri 


Magic Fix; su bazlı kuruyunca şeffaflaşan çok kuvvetli bir yapıştırıcıdır. Özellikle cam, seramik ve polyester ürünlerin mdf objelere yapıştırılmasında kullanılır. 

Glassbond Cam Yapıştırıcı; su bazlı kuruyunca şeffaf olan, özellikle cam, porselen ve swarovski taşların cama ve porselene yapıştırılmasında kullanılır. Çok kuvvetli bir yapıştırıcıdır. Su ve sabun ile kolayca temizlenir. 

Dekopaj Plus; kağıt, kumaş ve özellikle pirinç kağıt dekopaj gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka halinde sürülür ve yapıştırılır. 10-20 dakika sonra kuruduğunda işlem desen üzerine tekrar uygulanır. Su ve sabun ile rahatça temizlenebilir.  

Kumaş Aplike; kumaşı kumaşa yapıştırmak için kullanılan özel mediumdur. Pamuklu kumaşlarda kullanılır. Su ve sabun ile temizlenir. 

Peçete Aplike; peçete tekniğinde peçetelerin her türlü yüzeye yapışmasını sağlayan özel bir mediumdur. Açık renkli yüzeylerde kullanılabilir. su ve sabun ile temizlenir.  


Petal Porselen; kağıt, kumaş, çiçek ve benzeri malzemelerin sertleştirilmesinde kullanılır. Porselen görünümü verir. Sertleştirdikten sonra üzerine akrilik boya ile çalışma yapılabilir. Kuruduktan sonra şeffaflaşır.  

Polimer Tutkalı; çiçek yapımında kullanılan özel bir tutkaldır. Kuruyunca şeffaflaşan su bazlı, kokusuz tutkaldır. Su ile inceltilebilir. Su ve sabun ile temizlenir.  

Süt Varak Mixion; su bazlı varak yapıştırıcısıdır. Gerçek varak ve imitasyon varak çalışmalarında kullanılır. Kullanıma hazırdır. Su ve sabun ile temizlenir. 

Transfer Dekopaj Medium; dekoratif resim, renkli fotokopi veya kumaşların görüntüsünü diğer bir yüzeye (tepsi gibi) transfer eden özel bir sıvıdır. Zemin katın mutlaka beyaza boyanması gerekmektedir. Su ve sabun ile temizlenir.  

Stencil Yapıştırıcısı; geçici yapışkanlık gereken tüm işlerinizde kullanabilirsiniz. Kumaş, ahşap, cam, metal, seramik, porselen ve benzeri yüzeyler üzerine stencil uygulaması için mükemmel bir yapıştırıcıdır.  

Şeffaf Craft Tutkalı; su bazlı kuruyunca şeffaf olan, esnek ve çok kuvvetli bir tutkaldır. Özel formülü kalın ve güçlü yapışkanlık gerektiren projelerde rahatlıkla kullanılır. Hem çocukların, hem yetişkinlerin kullanımı için uygundur. okul projeleri için de ideal bir üründür.  

Boyutlu Krem Varak Mixion; su bazlı, boyutlu varak efekti vermek stencil kabartma ve serbest desen çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilen yapıştırıcı niteliğinde rölyef pastadır. Spatula, fırça, sünger ile sürülmesi tavsiye edilir. 

Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı; su bazlı kumaş dekopaj yapıştırıcısı, koruyucu ve sabitleyicidir. Çabuk kurur ve birden fazla tabaka halinde fırça veya sünger ile uygulanabilir. Yapıştırılan tasarımlar kalıcı hale gelir. Tersten ütülenerek fikslenir. Makinada veya elde yıkanabilir. Kuruduğunda şeffaflaşır. Sabun ve su ile temizlenir.  

Porselen Peçete Yapıştırıcısı; su bazlıdır, porselen üzerine peçete yapıştırma tekniğinde kullanılır. Su ve sabun ile temizlenir. 

Boyutlu Varak Mixion; su bazlı, boyut oluşturabilen, rulo varak mixionudur. Tamamen şeffaf hale geldiğinde rulo varak uygulanabilir. Su ve sabun ile kolaylık temizlenir. 

Hızlı Yapıştırıcı; yüksek yapışma ve hızlı ilk tutunma özelliğine sahip çok amaçlı yapıştırıcıdır. 

Dekorasyon çalışmalarınız için ihtiyacınız olan en uygun yapıştırıcı çeşitleri ve modelleri uygun fiyat, hızlı kargo ve güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de. 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü