Bu kategoride toplam 14 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 14 ürün bulunmaktadır

Yeni Woman Collection Stencil 21x29 

Stencil Nedir ?

Dekorasyon çalışmalarınızı, desenler ile süslemek, renklendirme amacı ile kullanabileceğiniz, tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen, özel hammaddeden üretilmiş yıkandıkça defalarca kullanılabilecek desenli kalıplardır. Her türlü yüzeyde defalarca kullanılabilen özel hammaddeden üretilmiştir. 

Mobilya yenileme çalışmalarınızda, ahşap boyama, duvar boyama vb. birçok dekorasyon fikirlerinizde hazır ve kolay kullanımı sayesinde size rahatlık sağlayacak, birbirinde güzel ve eşsiz modellerin bulunduğu binlerce çeşit stencil modelleri kapıda ödeme, online güvenli ödeme gibi seçenekleri ile Sanatsal Hobi' de. İhtiyacın olan tüm malzemelere www.sanatsalhobi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Yeni Women Collection Stencil Modelleri 

Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz, 21x29 Ebatlarında Kadın Figürlerinden Oluşan Stencil Şablon desenlerimizdir. Tüm yenileme, ahşap boyama, kumaş boyama çalışmalarında modern kadın görünümleri yansıtabileceğiniz çok özel stencil serisidir. 

Stencil Nasıl Uygulanmalı ?

-Stencil, uygulanılacak yüzeye kağıt bant yardımı veya stencil yapıştırıcısı ile yapıştırılır.

-Şablonu boyamaya başlamadan önce stencil fırçasındaki fazla boyalar bir kağıda sürülür. Bu boyaların şablondan dışarı taşmasını engeller.

-Dik açılarla ve darbeler şeklinde vurularak şablon boyanır.

-Boyayı bir kaç kat halinde uygulamanız desenin daha net görünmesini sağlayacaktır. 

-En iyi sonuç için ucu düz özel stencil fırça tercih edebilirsiniz.

-Su bazlı akrilik boyaları su veya stencil temizleyici ile temizleyebilirsiniz.

Yeni Women Collection Stencil Modelleri Sanatsal Hobi'de !

21x29 boyutlarında kadın silüet desenleri barındıran hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda sıklıkla tercih edebileceğiniz Yeni Women Collection Stencil çeşitleri en uygun fiyat, güvenli ödeme seçenekleri ile www.sanatsalhobi.com.tr'de.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü